Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Shkenca Dhe Jeta «« » Filozofi-Psikologji&Sociologji » Psikologėt: Varėsia nga interneti, me pasoja tė rėnda

Psikologėt: Varėsia nga interneti, me pasoja tė rėnda

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e

Varėsia nga lojėrat nė internet duhet tė trajnohet si sėmundje e veēantė”, thotė psikologu Joerg Petry.

Gjatė njė konferencė ne Hamburg ai ka thėnė se bisedat nė chat dhe lojėrat e gjata nė internet mund tė kenė pasoja afatgjata negative pėr zhvillimin social, mendor dhe emocional tė tė rinjėve.

Psikologu Petry shtoi se disa persona tė varur lozin 50 orė pandėrprerė ose kalojnė 100 orė nė javė para kompjuterit. (a.r/rel/balkanweb)


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi