Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Amy Winehouse i rikthehet burrit

Amy Winehouse i rikthehet burrit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Amy Winehouse i rikthehet burrit prej Mon Dec 29 2008, 22:15

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e

Ylli i muzikės pop, Amy Winehouse, raportohet se planifikon tё rikthehet me burrin Blake Fielder-Civil.

Amy, e cila aktualisht ėshtė nė pushime nė Karibe, raportohet se ka biseduar me Blake gjatė Krishtlindjes dhe dyshja janė pajtuar t’i japin njė shtytje tjetėr martesės sė tyre.

“Pas njė muaji ndarje, Amy ka vendosur ta rikthejė Blake. Ajo thotė se dhurata mė e mirė pėr Krishtlindje do tė jetė ta ketė burrin e saj nė shtėpi pėr tė mirė, ka thanė njė burim pėr Daily Mirror.

“Ai ka qenė inspirim pėr hitin ‘Back to Black’, dhe tė qenit tė ndarė e ka bėrė Amyn tė kuptojė se sa shumė e dashuron atė, ka shtuar burimi.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi