Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Pėr Vitin e Ri Leonora sjellė tri kėngė tė reja

Pėr Vitin e Ri Leonora sjellė tri kėngė tė reja

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e

Kėngėtarja Leonora Jakupi ka treguar se pėr festėn e vitit tė ri do tė jetė pranė adhuruesve tė saj me tri kėngė tė reja.

Nuk dihet shumė pėr kėto kėngė pasi qė Leonora veē sa ka filluar t’i kėndojė dhe dy prej tyre ende nuk kanė as titull.

Pėr kėto tri kėngė Leonora tha Kosovapress se ka bashkėpunuar me Florent Bushnjakun dhe Arsim Bunjakun.

Ajo tregoi se njėra nga tri kėngėt ka titullin ”Ku je ti sonte”, kurse pėr dy tjerat ende nuk ka vendos si do titullohen./L.Gashi/


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi