Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Diqka qe ju ben te ndjeheni mire

Diqka qe ju ben te ndjeheni mire

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Diqka qe ju ben te ndjeheni mire prej Thu Feb 26 2009, 12:19

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Shkruani Diqka qe ju ben te ndjeheni mire


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Diqka qe ju ben te ndjeheni mire prej Thu Jul 02 2009, 02:36

Ndjehem mire qe u antaresova ne Forumi Gjakovar.net

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Diqka qe ju ben te ndjeheni mire prej Sat Jul 04 2009, 10:58

Littleman

avatar
Antar/e
Antar/e
mir se erdhe shpresoj te na vizitoni me shpesh Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

4Normal Re: Diqka qe ju ben te ndjeheni mire prej Sun Jul 12 2009, 12:18

Malcorja


Antar/e
Antar/e
Kure njerzit qe i Dua jane shendosh e mire!

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Diqka qe ju ben te ndjeheni mire prej Mon Jul 13 2009, 04:10

Littleman

avatar
Antar/e
Antar/e
flm shum nga je qe jen i pergjigj shpresoj te jet ashtu si deshironi ju edhe shpresoj qe sa ma shpesh te na vizitoni Jeni te mirseardhur Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

6Normal Re: Diqka qe ju ben te ndjeheni mire prej Mon Jul 13 2009, 12:41

Shqipe

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ndjehem mire kure tegjithe jane mire.

Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: Diqka qe ju ben te ndjeheni mire prej Fri Jul 17 2009, 11:48

Littleman

avatar
Antar/e
Antar/e
FLM PER PEGJIGJEN shpresoj te na vizitoni me shpesh eheheh

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

8Normal Re: Diqka qe ju ben te ndjeheni mire prej Tue Oct 13 2009, 03:53

ne shoqerim

Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: Diqka qe ju ben te ndjeheni mire prej Fri Jan 21 2011, 07:05

Cfare me bene te ndihem mire? Padyshim kur i veje vetes disa plane dhe arrij ti realizoj...

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi