Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Kush e meriton Zotshpillekun? Burri apo Gruaja ?

Kush e meriton Zotshpillekun? Burri apo Gruaja ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Kush e meriton te jete Zot shpie ne familje ? Burri apo Gruaja ?
Edhe pse ? ajo dihet qe te dy kane pjese ne Zotshpillek ! Por kush eshte Kryesori ? qe i ve vulen kapitullit kur tvije puna ne mosperputhje ?

hajde jepni mendimet tuaja i her


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit
mashkulli

Shiko profilin e anėtarit

Littleman

avatar
Antar/e
Antar/e
ehe une epr veti mendoj se gruja e meriton sepse nurri eshte gjitthmone ne pune ska kohee te mirret me zotshpillyk Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/
Per mendinim tim Gruaja te ket zotllekun e shtepise: por jo te jet vendimtare ne marrjen e vendimeve qe ploteson kriteret e nje mashkulli se asnjeher nuk eshte e mundesuar qe gruaja te zer rolin kryesor dhe poziten qe kryen burri ne familje.

Shiko profilin e anėtarit
Une pajtohm me k'te antarin siper

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi