Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » pershendetje me kenge

pershendetje me kenge

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal pershendetje me kenge prej Tue Jul 14 2009, 04:46

Shqipe

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje, gjakovarin e Guximshem
Pirro Cako - Leter Dashurie
http://www.youtube.com/watch?v=MfZOvfXn060

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: pershendetje me kenge prej Wed Jul 15 2009, 08:23

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ju flm Shqipe per ket keng kaq te bukur! une te pershendes ty me ket keng ........Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: pershendetje me kenge prej Wed Aug 19 2009, 06:33

nje pershendetje per Gjakomel


ballade - Redon Makashi - C me ndodh pa ty

http://www.youtube.com/watch?v=YulJ34rXI6M

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: pershendetje me kenge prej Wed Aug 19 2009, 06:38

Redon Makashi - Zemra e nje Gruaje

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: pershendetje me kenge prej Wed Aug 19 2009, 06:40

bili shkruajti:Redon Makashi - Zemra e nje Gruaje


gjakomel kalo nje dite te mire

Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: pershendetje me kenge prej Wed Aug 19 2009, 14:24

Te dua shpirt N.M.


Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi