Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » E rralle- Qeni, macja dhe miu behen miq te ngushte!

E rralle- Qeni, macja dhe miu behen miq te ngushte!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Henea


Antar/e
Antar/e
Spaik, Tomi dhe Xherri jan bere miq te ngushte. Nuk jan personazhet e filmave vizatimor, por tre kafshe te verteta qe ne te vertete duhet te ndjekin njera-tjetren. Qeni , macja dhe miu i Greg Pike pushojne dhe rehatohen gjithe diten prane njeri tjetrit. Macja qendron ne shpinen e qenit, po keshtu miu ne shpinen e maces. 
E shikoni qe edhe kafshet mund te behen paqesore, edhe pse jan armiq te perhershem. Qeni quhet Booger, ndersa macja Kitty, dhe miu i bardhe Mousie, jan ne pronesi te Grek Pike, nje perfromues rrugesh. Ata jane stervitur prej tij per te agretuar kalimtaret. 

Shiko profilin e anėtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
Ju ben pak  pershtypje se kafshet jane me sensibel se njerezit !

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi