Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » Shum e cuditshme!!!!!!!!!

Shum e cuditshme!!!!!!!!!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Shum e cuditshme!!!!!!!!! prej Wed Jul 15 2009, 02:57

Henea

Antar/e
Antar/e
E rralle por e vertete!

Zakonet e pazakonta të të ngrënit janë kthyer në objekt diskutimesh në gjithë vendin ku jeton. Banita Behera nga fshati Simulia, konsumon vajguri sikur të ishte ujë. Ajo kthen 500 ml vajguri në një vakt dhe një litër në ditë. Është vetëm 17-vjeç dhe pija e preferuar është sapuni i lëngshëm.

“Nuk pi vajguri që të bëhem e famshme, por më pëlqen shija e këtyre gjërave. Më pëlqen më shumë që biskotat t’i shoqëroj me vajguri sesa me çaj”, thotë Banita, studente në Soro. Prindërit e saj thonë se zhvilloi këtë anomali në të ngrënë 10 vite më parë. “E dalluam që konsumonte vajguri kur llambat dhe fenerët boshatiseshin”, thotë babai. Deri më sot nuk ka asnjë problem në shëndet

Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Shum e cuditshme!!!!!!!!! prej Wed Jul 15 2009, 03:02

Henea

Antar/e
Antar/e
hej mos ma merni per te madhe po kure kam qene 4/5 vjet me gisht nuk lija mur pa e grithe,haja gelqere me rrerre-zall. hahahaaaaaa.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi