Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Shum e cuditshme!!!!!!!!!

Shum e cuditshme!!!!!!!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Shum e cuditshme!!!!!!!!! prej Wed Jul 15 2009, 02:57

Henea


Antar/e
Antar/e
E rralle por e vertete!

Zakonet e pazakonta tė tė ngrėnit janė kthyer nė objekt diskutimesh nė gjithė vendin ku jeton. Banita Behera nga fshati Simulia, konsumon vajguri sikur tė ishte ujė. Ajo kthen 500 ml vajguri nė njė vakt dhe njė litėr nė ditė. Ėshtė vetėm 17-vjeē dhe pija e preferuar ėshtė sapuni i lėngshėm.

“Nuk pi vajguri qė tė bėhem e famshme, por mė pėlqen shija e kėtyre gjėrave. Mė pėlqen mė shumė qė biskotat t’i shoqėroj me vajguri sesa me ēaj”, thotė Banita, studente nė Soro. Prindėrit e saj thonė se zhvilloi kėtė anomali nė tė ngrėnė 10 vite mė parė. “E dalluam qė konsumonte vajguri kur llambat dhe fenerėt boshatiseshin”, thotė babai. Deri mė sot nuk ka asnjė problem nė shėndet

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Shum e cuditshme!!!!!!!!! prej Wed Jul 15 2009, 03:02

Henea


Antar/e
Antar/e
hej mos ma merni per te madhe po kure kam qene 4/5 vjet me gisht nuk lija mur pa e grithe,haja gelqere me rrerre-zall. hahahaaaaaa.

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi