Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » Nje mesazh per ate qe rreh zemra juaj foooooort

Nje mesazh per ate qe rreh zemra juaj foooooort

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Henea


Antar/e
Antar/e
Nje mesazh per ate qe rreh zemra juaj fort..
Ne dashuri ska egoizem...
Ndoshta duhet tja them dhe vetes kete.

Shiko profilin e anëtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
Tani po e kuptoj sa te dua! O Gjakovar...............

Shiko profilin e anëtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
Te kam shpirt.

Shiko profilin e anëtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
Gjithcka do dale ne shesh - para ose mbas.

Shiko profilin e anëtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
Mendoja se kisha gjetur "celesin" e zemres tende por gjithcka ishte nje iluzion,ndoshta ka ardhur koha te dorezohem para gjith kesaj indiference nga ana jote.

Shiko profilin e anëtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
Mgjs dua ta mohoj Ti me mungon .

Shiko profilin e anëtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
Jam e lumtur dhe sdo lejoj asnje te me bej te ndjehem ndryshe...

Shiko profilin e anëtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
ti je qielli im.
ti je ylli im.
ti je shpirti im.
ti je loti im

Shiko profilin e anëtarit

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
po kush osht ai bre?

Shiko profilin e anëtarit
Gjakomel shkruajti:po kush osht ai bre?

E paska thone ne postimin 2 nonji Gjakovar.

Shiko profilin e anëtarit

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
dmth nuk qenkam une shpetova!

Ju deshiroj cdo te mire e knaqesi!

Shiko profilin e anëtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
lutem te jete shum e forte ajo amorja jote. ik prej mizave.

Shiko profilin e anëtarit

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
Henea shkruajti:lutem te jete shum e forte ajo amorja jote. ik prej mizave.


Nuk e di kush je ti. me miza hyre e fillove. ty nuk te intereson amorja e askujt. fillove me miza e rri me miza.

Ja si shkruan ti tek tema ime e prezantimit, rilexoje! Une bera nje prezantim timin, e ti si shprehesh?

Shiko profilin e anëtarit
te dua pa mas te dua pa mbarim te dua me shum se sa shpirtin tim

Shiko profilin e anëtarit
Sonte yjet pikturojne emrin tend ne nje faqe qielli, nata vesh aromen tende dhe une dua te te shoh....Thuame ku te te gjej........

Shiko profilin e anëtarit
Ti je rrezja e pare e diellit e cdo mengjesi per mua... te dua sa vete bota!

Shiko profilin e anëtarit
pas kaq shum vitve nser eshte dita e jetes time takohem me personin e zemres Like a Star @ heaven

Shiko profilin e anëtarit
per znj.luna

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi