Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kinematografia Dhe TV » Jordan planifikon karrierė nė Hollywood

Jordan planifikon karrierė nė Hollywood

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Jordan planifikon karrierė nė Hollywood prej Wed Jul 15 2009, 08:41

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Modelja britanike Katie Price, e njohur si Jordan, do tė rikthehet sėrish nė Amerikė nė pėrpjekje pėr tė lansuar karrierė nė Hollywood.
Mediat britanike shkruajnė se Jordan ėshtė nė bisedime pėr tė marrė role tė aktrimit me njė sėrė agjencish.

Nė mesin e agjencive janė edhe “Creative Artists Agency”, qė ka nė listėn e klientėve edhe yjet si Nicole Kidman, Tom Hanks dhe Hugh Grant, si dhe “William Morris”, tė cilėn e pėrfaqėsojnė Russell Crowe dhe Denzel Washington.

“Jemi duke punuar nė arritjen e njė marrėveshje e cila do ta lansojė Katien nė Shtetet e Bashkuara. Ajo vėrtet ėshtė duke dashur tė aktrojė dhe nuk duhet tė ketė problem kjo tė ndodhė”, ka thėnė burimi


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi