Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Mirsejugjeta!

Mirsejugjeta!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Mirsejugjeta! prej Wed Jul 15 2009, 11:34

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
jam gjakomli

kam gjakun e omel

i dua fjalet e omla

shpresoj qe ky forum te jete Omeltore!

Se boll Gjakove kemi derdh gjak pasha bacin, tash duhet omel!

Jete e omel!*-)

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Mirsejugjeta! prej Wed Jul 15 2009, 13:46

Gjakomel shkruajti:jam gjakomli

kam gjakun e omel

i dua fjalet e omla

shpresoj qe ky forum te jete Omeltore!

Se boll Gjakove kemi derdh gjak pasha bacin, tash duhet omel!

Jete e omel!*-)


KUKU SA I OMEEEL EHHEE TE HAJNE MIZAT!!!
Khuu sa miza koka ksajde.

Mizat o'shume te merzitshme.
do ti trgoj ne vijim sa lloj mizash ka, ja sa per fillim:
ka miza budallica qe ton diten rrijin tu i mshu xhamit me kry e tu menu qe munet me dal n'tjeter an..........

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Mirsejugjeta! prej Wed Jul 15 2009, 13:59

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
bili shkruajti:
Gjakomel shkruajti:jam gjakomli

kam gjakun e omel

i dua fjalet e omla

shpresoj qe ky forum te jete Omeltore!

Se boll Gjakove kemi derdh gjak pasha bacin, tash duhet omel!

Jete e omel!*-)


KUKU SA I OMEEEL EHHEE TE HAJNE MIZAT!!!
Khuu sa miza koka ksajde.

Mizat o'shume te merzitshme.
do ti trgoj ne vijim sa lloj mizash ka, ja sa per fillim:
ka miza budallica qe ton diten rrijin tu i mshu xhamit me kry e tu menu qe munet me dal n'tjeter an..........vallai une nuk po shoh asnje mize budallice ktu, vetem ti nese qenke me 5 emna - po mos kukat, se nuk dua me me pershendete me kukama!

flmnd

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Mirsejugjeta! prej Wed Jul 15 2009, 15:36

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
Ok, po nuk besoj se kshtu presin mysafirin Question

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Mirsejugjeta! prej Wed Jul 15 2009, 15:37

Shqipe

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Gjakomel shkruajti:jam gjakomli

kam gjakun e omel

i dua fjalet e omla

shpresoj qe ky forum te jete Omeltore!

Se boll Gjakove kemi derdh gjak pasha bacin, tash duhet omel!

Jete e omel!*-)
Omel,omel,omel omel omel !!!
mire se paske aritur i omel, mire te paska uruar bili,vili mo u bo i omel se tehajne mizat hahahhaha haj metsh me shnet.

Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: Mirsejugjeta! prej Wed Jul 15 2009, 15:53

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
Shqipe shkruajti:
Gjakomel shkruajti:jam gjakomli

kam gjakun e omel

i dua fjalet e omla

shpresoj qe ky forum te jete Omeltore!

Se boll Gjakove kemi derdh gjak pasha bacin, tash duhet omel!

Jete e omel!*-)
Omel,omel,omel omel omel !!!
mire se paske aritur i omel, mire te paska uruar bili,vili mo u bo i omel se tehajne mizat hahahhaha haj metsh me shnet.


flmnd po osht xhami ne vitrine mo, e nuk i le mizat mrena edhe kemi spray apostafat per to, jo pasha bacin mos u tutni prej mizave, po bonnu sa mo te omel, me tu shkri n'goje bakllava ncncnc sa ma kanda be

Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: Mirsejugjeta! prej Wed Jul 15 2009, 16:33

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
flmnd shqipe edhe po te pershendes me kete kongen tonde te preferuar Wink

Pirro Cako - Leter Dashurie
http://www.youtube.com/watch?v=MfZOvfXn060

ndashta te bon mire

Shiko profilin e anėtarit

8Normal Re: Mirsejugjeta! prej Thu Jul 16 2009, 00:10

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
PĖR TĖ GJITHĖ ATA QĖ ENDE NUK E DINĖ KUSH OSHT GJAKOVARI I GUXIMSHĖM!!!

***Veē njė gjo dije ti SHQIPE, e mbledhi mendėt fortmirė, se kur tė thotė njeriu (ama ai gjakovari a;) qė jom tepėr i omėl, omėl, omėl - dije se duhet tė hashė ngadale e ngapak, se tė nxėn omėlcina e t'i mpinė dhombėt, duhet me folė pak e me kapak, e mos ia jep krahun atij/asaj bili vilit, qė i skuqi sytė gjoja i kėrkova RAPORT, se nė Gjakovė hahet pasuli nganji kokėrr, pasha bacin edhe nuk e din kush osht 'gjakovari i guximshėm' Wink, se thonė 'i gjakovsi t'i lexon letrat nė xhep'(sidomos atė Letėr Dashurie) kah ti nuk e kujton as e merr vesh bile edhe mos merrni fjalė e kopalla rrugash e pijetoresh, qė flasin me inati (qysh e din se je gjakovar)!!! Ti e pakkush e din e merr vesh pse emri Gjakova erdhi nga Jakova dhe u bo Gjakova, i vetmi qytet qė lidhet direkt me fjalėn GJAK i derdhur edhe nėn regjime e pushtete gjakatare i kanė thonė GJAKOVĖ, as qė na ka ndie pėr asnjė zhupan!!! Ti nuk e din! Pėr atė i thash: mos hyn me miza, se del me grejza! Gjakova nuk kėndon as ndigjon kongė shkinishte...hmmm Gjakova i ka dalė dardhė me bisht edhe beligratit e moskės edhe ti e dikush ende nuk ia dini hujin 'gjakovarit tė guximshėm' e haje ngadale e me mend shumė, omėlcinen e folė pak e me kapak pėr omėlcinen... N'Gjakovė thonė: tri herė mat - e nji herė prejė!

Kur ta shohėsh omėl, omėl, omėl - ruaju ma sė shumėti!

Shpresoj se e more vesh pakėz Wink e na kėtu jemi, veē mos e lė me e marr vesh mbaskohe (mbasvaktit), se nuk kėndohet kongė e mirė tevona... Le t'na falin tjerėt forumistė, po qe ja ra fjala ''nxirre 'i kashtė, e dalin gjashtė'' Wink

E ty SHQIPE tu forcofshin flatrat se qielli osht i paskajshėm...vazhdo vazhdo ti edhe me Letra Dashurieeeee...se pasha bacin, unė t'i lexoj letrat nė xhep!!! Tė rrnofshin flatrat o SHQIPE! E Mbani mend fortmirė kėto fjalė!

hyyy po e ndėrpres, se u bo mėngjes ahahaaaaaaa eu eu pėr hajmali a? Wink
KLM

Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: Mirsejugjeta! prej Fri Jul 31 2009, 12:25


Shiko profilin e anėtarit

10Normal Re: Mirsejugjeta! prej Wed Aug 05 2009, 00:19

bili shkruajti:
Ku ke ngece ti?

Shiko profilin e anėtarit

11Normal Re: Mirsejugjeta! prej Wed Aug 05 2009, 00:28

Shiko profilin e anėtarit

12Normal Re: Mirsejugjeta! prej Wed Aug 05 2009, 00:30

bili shkruajti:
bili shkruajti:
Ku ke ngece ti?

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi