Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kinematografia Dhe TV » Rihanna ne shok pas kerkimfaljes se Brown

Rihanna ne shok pas kerkimfaljes se Brown

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Rihanna ne shok pas kerkimfaljes se Brown prej Fri Jul 31 2009, 08:38

DiGitaL

avatar
Admin
Admin

Rihanna ėshtė nė shok pasi ish- i dashuri i saj Chris Brown ka lansuar njė video publike ku kėrkon falje pėr pėrleshjen me kėngėtaren.
Reperi ėshtė deklaruar fajtor pėr sulmin qė ka bėrė mbi kėngėtaren e hitit “Umbrella” nė shkurt tė kėtij viti, ndėrsa ėshtė dėnuar me pesė vite lirim me kusht dhe me shėrbim ndaj shoqėrisė.

Kėtė muaj Brown lansoi njė video nė faqen TMZ.com ku shpreh pendimin pėr veprimet e tij.

Ndėrkohė, njė burim i revistės britanike “Now”, ka thėnė se Rihanna ėshtė nė shok tė plotė pas publikimit tė kėsaj videoje, sepse ajo nuk ka dashur qė e njėjta gjė tė del sėrish nė lajme dhe tė pėrflitet sėrish pėr incidentin.

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi