Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kinematografia Dhe TV » Beyonce dėshiron tė zgjerojė familjen

Beyonce dėshiron tė zgjerojė familjen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Beyonce dėshiron tė zgjerojė familjen prej Fri Jul 31 2009, 08:39

DiGitaL

avatar
Admin
Admin


Ylli i muzikės r’n’b, Beyonce Knowles, dhe bashkėshorti i saj, ylli i muzikės rep, Jay-Z, raportohet se dėshirojnė tė shtojnė familjen sapo kėngėtarja t’i japė fund turneut botėror.Krijuesja e hitit “Crazy Love” dhe kėngėtari i shndėrruar nė producent, qė nga martesa e tyre sekrete nė pranverėn e vitit tė kaluar, nuk kanė gjetur kohė pėr tė menduar pėr familje, por duket se kjo mė nuk mund tė shtuhet.

“Mendoj se do tė kem fėmijė kur tė jetė nė radhė kjo tė ndodhė. Pėr momentin, do tė jem nė turne pėr njė vit dhe, e dini...”, ka thėnė kėngėtarja, e cila duket se ėshtė e inspiruar nga motra e saj Solange.

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi