Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » ankesa, kerkesa, sugjerime mbi kanalin #knaqu

ankesa, kerkesa, sugjerime mbi kanalin #knaqu

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal ankesa, kerkesa, sugjerime mbi kanalin #knaqu prej Thu Sep 17 2009, 08:59

Comodo_07


Antar/e
Antar/e
per cdo kerkese (acc, quiz, regulla e gjithcka), per cdo ankese ( ban pa motiv, nxjerje nga dhoma, fjalor te keq, ushtrim detyre me presion nga aop dhe sop te kanalit), cdo sugjerim mbi dhomen, quiz tone, stafin dhe gjithcka ju nevojitet ju lutem postim ketu e dikush do jete gjithmone i gatshem tju pergjigjet.
Ju faleminderit!

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi