Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » dhoma #ndihm udhezon mbi # knaqu dhe mbi forumin tone

dhoma #ndihm udhezon mbi # knaqu dhe mbi forumin tone

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Comodo_07


Antar/e
Antar/e
ju njoftojme se nje dhome e re e quajtur #ndihme i bashkangjitet kanalit #knaqu. ketu do te gjeni ne cdo kohe sop te kanalit ne gadishmeri per tju ndihmuar. mos hezitoni te shprehni cdo kerkese tuajen per ndihme.dikush do tju ndihmoje e do tju udhezoje si te veproni.nuk lejohet hyrja ne kanal per parkim nicku, per biseda te kota, per anetaret e dhomes me level me pak se 10 dhe per usera te thjesht. dhoma #ndihme eshte e moderuar, prisni qe dikush tju jap +V (voice) e te meret me ju.
Faleminderit!

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi