Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Thirrje Falas ne Vala 900 & SMS Falas

Thirrje Falas ne Vala 900 & SMS Falas

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Thirrje Falas ne Vala 900 & SMS Falas prej Tue Mar 13 2007, 04:29

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Nese Deshironi Te Beni Thirrje Edhe ne Vala 900
Hyrni ketu dhe beni thirrje

www.GizmoCall.Com

Ose Direkt

www.gizmocall.com/+37744xxxxx
dmth ktu e shkruan numrin
+37744xxxx numrin tend ku deshiron me thir

Para Se Me Ber Thirrje Ju Duhet Ta Isntaloni 1 Plugin Qe Ju Shpfaqet Para Se Me Ber Thirrje Isntalone Ate Dhe Pastaj Mund Te Beni Thirrje


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Thirrje Falas ne Vala 900 & SMS Falas prej Tue Mar 27 2007, 00:11

une e instalava ket plugin edhe apet nuk po me ban akishe pas mundesim e me jap pak ma shum info

Shiko profilin e anėtarit http://iliri-fr.piczo.com

3Normal Re: Thirrje Falas ne Vala 900 & SMS Falas prej Tue Mar 27 2007, 08:22

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
gremja me vjen keq por nuk por funkcionon,ka funkcionuar me pare

.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi