Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » mire se ju gjeje

mire se ju gjeje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal mire se ju gjeje prej Mon Oct 12 2009, 07:59

pershendetje,
Jam Shaban Cakolli nga Dardana,perkohesisht jetoj ne Gjermani
shpresoj te kalojme bukur ketu.

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: mire se ju gjeje prej Wed Nov 25 2009, 07:21

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Mire se vjen Shaban uroj tja kaloni sa me mire ne mesin tone!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi