Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Arti Dhe Letersia Shqiptare » RIZAH SHEQIRI

RIZAH SHEQIRI

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal RIZAH SHEQIRI prej Tue Oct 20 2009, 03:33

RIZAH SHEQIRIUNĖ MĖRGIMTARI
--------------

SIKUR VALA E DETIT GURĖVE

KUR PĖRPLASĖ TĖ BARDHĖN SHKUMĖ
NGA DHEMBJA E MALLI NĖ MĖRGIM
PĖRPĖLITEM E TRETEM UNĖ

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: RIZAH SHEQIRI prej Tue Oct 20 2009, 03:33

NĖ KURBET
--------

I THASHĖ GJUHĖS
KURRĖ MOS E HARRO
KURRĖ MOS E HESHT FJALĖN
ME RRĖNJĖ NĖ ZEMĖR

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: RIZAH SHEQIRI prej Tue Oct 20 2009, 03:33

PĖR ATDHEUN
-----------

MOS E VRANI QIELLIN

QIELLI ĖSHTĖ VUAJTJA IME
PĖR ATDHEUN


MOS E NDOTNI AJRIN
AJRI ĖSHTĖ FRYMARRJA IME
PĖR ATDHEUN

MOS E TRAZONI DETIN

DETI ĖSHTĖ MALLI IM
PĖR ATDHEUN


MOS E PĖRBUZNI TOKĖN
TOKA ĖSHTĖ LLAVA E DHEMBJES SIME
PĖR ATDHEUN


MOS E PĖSHTYNI DIELLIN
DIELLI ĖSHTĖ
DASHURIA IME PĖR ATDHEUN

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi