Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Mir se ju gjeta

Mir se ju gjeta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Mir se ju gjeta prej Mon Dec 14 2009, 20:12

Pershendetje jam Nadi nga Gjakova 17 vjeqar nxenes i shkolles se mesme Ekonomike Kadri Kusari (drejtimi Asis.juridik-Administrat

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Mir se ju gjeta prej Thu Dec 17 2009, 12:53

DiGitaL

avatar
Admin
Admin
Pershendetje gjithashtu dhe mire se vjen Nadi

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Reply!! prej Fri Nov 26 2010, 21:37

In the fashion era, more and more people trend to buy and collect chic and elegant collections. Here today in our online store, we can meet all your needs on clothing moncler sale. Just come to have a look at our high quality discount Moncler jackets. From here you can have various different selections, of course, at last you can choose the favorite jacket from classy moncler outlet for yourself or someone else.

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi