Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kinematografia Dhe TV » Sandra Bullock – aktorja mė e mirė

Sandra Bullock – aktorja mė e mirė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Sandra Bullock – aktorja mė e mirė prej Fri Jan 08 2010, 06:06

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Sandra Bullock – aktorja mė e mirė

Sandra Bullock ka qenė fituesja mė e madhe e ceremonisė, duke mposhtur Kristen Steward dhe Jennifer Anston pėr t’u zgjedhur Aktorja mė e Mirė

Dy Taylor-ėt, aktori Taylor Lautner, dhe ish-e dashura e tij, kėngėtarja Taylor Swift, qė tė dy kanė qenė nė mesin e fituesve nė ndarjen e ēmimeve People's Choice Awards 2010 tė zhvilluar nė Nokia Theatre nė LA.
Aktori i filmit “The Twilight Saga: New Moon” fitoi nė kategorinė Aktori mė i Mirė Debutues, tė cilėn ēmim ia tha pikėrisht Swift, nga e cila ai u nda nė fund tė vitit tė kaluar pas njė romance tė shkurtėr. Swift mė vonė pranoi ēmimin nė tė cilin triumfoi, Artistja mė e Mirė Femėr.

Ēmimi i Lautner nuk ishte i vetmi qė fitoi stafi i filmave mbi vampirin, film ky qė triumfoi edhe nė dy kategori, Ekipi mė i Mirė nė Ekran, dhe Vazhdimi mė i Mirė i Filmave.
Sandra Bullock ka qenė fituesja mė e madhe e ceremonisė, duke mposhtur Kristen Steward dhe Jennifer Anston dhe pėr t’u zgjedhur Aktorja mė e Mirė, ndėrsa filmi i saj “The Proposal”, fitoi nė kategorinė Komedia mė e Mirė.
Nė vazhdim janė listat e plota tė fituesve nė tre kategoritė kryesore, film, muzikė dhe televizion.
Nė kategorinė e filmave:
Filmi favorit: “The Twilight Saga”
Filmi familjar: “Up”
Filmi komedi: “The Proposal”
Filmi i pavarur: “Inglourious Basterds”
Aktori i mė i mirė: Johnny Depp
Aktorja mė e mirė: Sandra Bullock
Ylli i filmave aksion: Hugh Jackman
Ylli i komedive: Jim Carrey
Aktorja mė e mirė debutuese: Miley Cyrus
Aktori mė i mirė debutues: Taylor Lautner
Vazhdimi mė i mirė filmik: The Twilight Saga
Ekipi mė i mirė televiziv: The Twilight Saga
Nė kategorinė e programeve televizive:
Drama mė e mirė: “House”
Komedia: “The Big Bang Theory”
Aktori mė i mirė nė dramė: Hugh Laurie
Aktorja mė e mirė nė dramė: Katherine Heigl
Aktori mė i mirė nė komedi: Steve Carell
Aktorja mė e mirė nė komedi: Alyson Hannigan
Shou televiziv: The Ellen DeGeneres Show
Filmi shkencoro-fantastik: “Supernatural”
Shou garues: American Idol
Shou i kafshėve: Dog Whisperer
Komedia e re: “Glee”
Drama e re televizive: ”Vampire Diaries”
Obsesioni televiziv: “True Blood”
Nė kategorinė e muzikės:
Artisti mė i mirė: Keith Urban
Artistja mė e mirė: Taylor Swift
Artistja e muzikės country: Carrie Underwood
Artistja mė e mirė debutuese: Lady GaGa
Artisti i muzikės hip-hop: Eminem
Bendi i muzikėr rok: “Paramore”
Bashkėpunimi muzikor mė i mirė: Jay-Z, Rihanna, dhe Kanye West, “Run This Town”
Artistja e muzikės r’n’b: Mariah Carey
Artistja e muzikės pop: Lady Gaga
Fytyra mė e famshme nė internet: Ashton Kutcher

Artistja mė e mirė e muzikės r’n’b: Mariah Carey

Artistja mė e mirė e muzikės r’n’b: Mariah Carey
Aktorja mė e mirė: Sandra Bullock

Aktori mė i mirė debutues: Taylor Lautner

Artistja mė e mirė: Taylor Swift

Aktori i mė i mirė: Johnny Depp
Artistja e muzikės country: Carrie UnderwoodYlli i filmave aksion: Hugh Jackman


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi