Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Pershedetje

Pershedetje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pershedetje prej Mon Jan 11 2010, 08:14

nefi


Antar/e
Antar/e
Pershendes te gjith shqiptaret si dhe stafin e ketij forumi.
Nga Nefi

Shiko profilin e anėtarit http://www.hyves.nl/nefertita

2Normal Re: Pershedetje prej Tue Jan 12 2010, 08:23

DiGitaL

avatar
Admin
Admin
Pershendetje gjithashtu nefi dhe mire se vjen, te urojm te kaloni ēaste sa me te kendshme ne mesin ton. Very Happy

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Pershedetje prej Tue Nov 02 2010, 19:18

Yes, it should be that, Pershendes te gjith shqiptaret si dhe stafin e ketij forumi.

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi