Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Barceleta ngjarjet e Qerosit

Barceleta ngjarjet e Qerosit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 05:20

Qerosi ishte semure do u bente operim: doktorat filluan me vendos maskat. Qerosi fillon e flet me doktorat kot qe i veni maskat un u njoh qe te gjitheve juve.

Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 06:09

Qerosi po i tregonte shokeve kur kishte qen ne Afrike:: dola per gjah edhe drejt meje po vini 15 luan nxorra çiften edhe i vrava 15 luanet:: njeri nga shoket hidhet e i thote.po ti para disa ditesh na the 10 luane vrava sot na thua 15 luane:: qerosi pergjigjet po nga ajo qe kishit frike ju un jua thash avash avash sa te mesoheshit se sa luane kisha vrare.

Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 06:16

NE vitet qe qerosi luante futboll :ne nje ndeshje albitri jep faull per ekipin qe ishte qerosi: çift gjuajtje vendos albitri::qerosi me shpejtesi mer topin e u thot shokeve asnje te mos levize te 2ja gjuajtjet do ti godas vet

Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 06:29

3 shoket Qerosi qorri sakati ishin shoke te pandare 1 dite te 3 se bashku po ecnin mbi trotuar me shpejte kalon nje makine:: QEROSİ wewe kjo makina me prishi floket.... hidhet SAKATİ mos u merzit se tani e kap un me vrap ate makinen:....hidhet qorri mos u lodhni kot se un e mora targen e makines

Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 06:35

GENCO shkruajti:Qerosi po i tregonte shokeve kur kishte qen ne Afrike:: dola per gjah edhe drejt meje po vini 15 luan nxorra çiften edhe i vrava 15 luanet:: njeri nga shoket hidhet e i thote.po ti para disa ditesh na the 10 luane vrava sot na thua 15 luane:: qerosi pergjigjet po nga ajo qe kishit frike ju un jua thash avash avash sa te mesoheshit se sa luane kisha vrare.

Shiko profilin e anëtarit

6Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 06:35

3 shoket Qerosi qorri sakati ishin shoke te pandare 1 dite te 3 se bashku po ecnin mbi trotuar me shpejte kalon nje makine:: QEROSİ wewe kjo makina me prishi floket.... hidhet SAKATİ mos u merzit se tani e kap un me vrap ate makinen:....hidhet qorri mos u lodhni kot se un e mora targen e makines

Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 06:37

afro

Shiko profilin e anëtarit

8Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 07:34

KUSH GJUAJTİ Qerosi do te bente nje udhetim me tren: hyn ne stacion edhe afrohet me vrap tek biletaria shikon qe eshte bosh nuk ka radhe: biletshitesi kishte mar nje gazete e kishte hap perpare edhe nuk shikonte gje se kush vite e kush ikte: Qerosi i flet me jepni nje bilet: biletshitesi i thot hyj ne radhe: QEROSİ mos u tall me mua me jep nje bilet se po me iken treni: biletshitesi nuk mund te jap hyj ne radhe i thot perseri: ateher Qerosi mu ne mes te syve i fut nje grusht.: kur ha grushtin biletshitesi hedh gazeten edhe bertet kush me gjuajti mu:::Qerosi me qetesi i thot nuk e di nuk e pash se ka shum radh edhe njerez::

Shiko profilin e anëtarit

9Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 07:46

Mesuesi pyet Qerosin: atje ne fshatin tuaj ka lind ndonje burr i madh (me kuptim da dal ndonje i ditur) Qerosi pergjigjet jo mesues ne fshatin ton lindin vetem femije:

Shiko profilin e anëtarit

10Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Tue Jan 12 2010, 07:53

ORA Qerosi vjedh nje ore dore: e kapin edhe e cojne ne gjygj:gjykatesi i jep 1vit burg. qerosi peshperit neper dhembe e dija e dija qe 1vit burg do me jepje: gjykatesi i, habitur e pyet nga e dije: qerosi i pergjigjet tek ORA shkruante 1vit garanci.

Shiko profilin e anëtarit

11Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Wed Jan 13 2010, 03:16

Nastradini nje dit po shkonte te bente pazar ne qytet: befas rruges bie ne nje pus te gjere edhe pak te thell .po mundohej me forcat e veta me dal nga pusi pran pusit ne ate moment kalon fqinji . e i thot ckemi Nastradin paske ren ne pus Nastradini i pergjigjet. qorr je mer burr nuk sheh qe jam ne puss ..mbas 1 ore fqinji kalon perseri pran pusit dhe i thot nuk dole dot nga pussi: Nastradini i pergjigjet edhe ket her do ta provoj po nuk dola dot do te iki ne shtepi: (fqinji ngel gojehapur)

Shiko profilin e anëtarit

12Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Wed Jan 13 2010, 03:35

Qerosi boksier:::::kishte per te ber nje ndeshje per titull:.........ndeshja fillon kundershtari ishte i shendoshe ca edhe pak me i gjate se qerosi ne raundin e 1re qerosa han ca grushta ne fund te raundit shkon pran qoshen re tij dhe manazhieri per ti dhen kurajoi thot.. ti po e rreh ate vazhdo keshtu se je mir: ne raundin e 2te edhe te 3tin po te njejten gje i thot:. ne raundin e 4ter qerosit i ishte çar vetulla edhe syte te nxire keq qerosi ne fundt te raundit me te gjitha fuqite me zor shkon ne qoshen e tij:: Manazhieri persiri i thot te lumte QEROS ti je nje LUAN cope e cope e bere kundershtarin qerosi pergjigjet me habi un jam duke e rrahur ate.. manazhieri i thot po ti po e rreh......Ateher qerosi i thot manazhierit shiko nje her rreth e perqark se eshte njeri qe po me rreh mua shum keq fare:::.....

Shiko profilin e anëtarit

13Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Wed Jan 13 2010, 03:37

Qerosi boksier:::::kishte per te ber nje ndeshje per titull:.........ndeshja fillon kundershtari ishte i shendoshe ca edhe pak me i gjate se qerosi ne raundin e 1re qerosa han ca grushta ne fund te raundit shkon pran qoshen re tij dhe manazhieri per ti dhen kurajoi thot.. ti po e rreh ate vazhdo keshtu se je mir: ne raundin e 2te edhe te 3tin po te njejten gje i thot:. ne raundin e 4ter qerosit i ishte çar vetulla edhe syte te nxire keq qerosi ne fundt te raundit me te gjitha fuqite me zor shkon ne qoshen e tij:: Manazhieri persiri i thot te lumte QEROS ti je nje LUAN cope e cope e bere kundershtarin qerosi pergjigjet me habi un jam duke e rrahur ate.. manazhieri i thot po ti po e rreh......Ateher qerosi i thot manazhierit shiko nje her rreth e perqark se eshte njeri qe po me rreh mua shum keq fare:::.....

Shiko profilin e anëtarit

14Normal Re: Barceleta ngjarjet e Qerosit prej Wed Jan 13 2010, 03:37

Qerosi boksier:::::kishte per te ber nje ndeshje per titull:.........ndeshja fillon kundershtari ishte i shendoshe ca edhe pak me i gjate se qerosi ne raundin e 1re qerosa han ca grushta ne fund te raundit shkon pran qoshen re tij dhe manazhieri per ti dhen kurajoi thot.. ti po e rreh ate vazhdo keshtu se je mir: ne raundin e 2te edhe te 3tin po te njejten gje i thot:. ne raundin e 4ter qerosit i ishte çar vetulla edhe syte te nxire keq qerosi ne fundt te raundit me te gjitha fuqite me zor shkon ne qoshen e tij:: Manazhieri persiri i thot te lumte QEROS ti je nje LUAN cope e cope e bere kundershtarin qerosi pergjigjet me habi un jam duke e rrahur ate.. manazhieri i thot po ti po e rreh......Ateher qerosi i thot manazhierit shiko nje her rreth e perqark se eshte njeri qe po me rreh mua shum keq fare:::.....

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi