Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Pėshendetje

Pėshendetje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ngjites Pėshendetje prej Sat Jan 16 2010, 02:03

baddd_girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pėshendetje dhe mirė se u gjejė tė gjithve.

Shiko profilin e anėtarit

2Ngjites Re: Pėshendetje prej Fri Jan 22 2010, 12:02

DiGitaL

avatar
Admin
Admin
baddd_girl shkruajti:Pėshendetje dhe mirė se u gjejė tė gjithve.


Mire se ke ardh yllo ..., uroj tja kalosh sa me kendshem ne mesin tone!

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi