Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » A do me pranoni dhe mua ketu..?

A do me pranoni dhe mua ketu..?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal A do me pranoni dhe mua ketu..? prej Fri Jan 21 2011, 03:25

Si quheni? Albana
Sa vjeqe jeni?26
Nga jeni?Nga Prishtina
Profesioni?Mami Ndihemse
Gjendja Juaj sociale?Beqare
Hobi Juaj?Muzika
Kend do e pershendesni per fund?Gjithe stafin e ketij forumi dhe gjithe antaret....

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: A do me pranoni dhe mua ketu..? prej Fri Jan 21 2011, 03:27

NeTa shkruajti:Si quheni? Albana
Sa vjeqe jeni?26
Nga jeni?Nga Prishtina
Profesioni?Mami Ndihemse
Gjendja Juaj sociale?Beqare
Hobi Juaj?Muzika
Kend do e pershendesni per fund?Gjithe stafin e ketij forumi dhe gjithe antaret....

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi