Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Gjeni programet qė po ua ngarkojnė kompjuterin

Gjeni programet qė po ua ngarkojnė kompjuterin

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore

Nganjėherė ju mund tė shihni qė Windowsi
juaj ėshtė duke u ndalur dhe duke mos u pėrgjigjur. Ju mund tė mos e
dini se ēka po e shkakton kėtė ndalesė. Nė shumė raste, mbase duhet qė
ta rifllioni kompjuterin tuaj. Nėse do tė donit qė ta dinit arsyen e
kėtyre ngecjeve tė kompjuterit, aplikacioni WhatIsHang mund tė ju
ndihmojė.



WhatisHang
ėshtė njė vegėl falas qė ua lehtėson gjetjen se cili program, skedar
ose softuer ėshtė duke shkaktuar ngecje tė kompjuterit tuaj. Kjo
vegėl provon qė tė gjejė softuerin qė po ndalet dhe pastaj paraqet
informacionin qė mund tė ju mundėsojė qė tė kuptoni se ēka e shkakton
ngecjen e softuerit.


Kjo vegėl funksionon, duke filluar nga Windows 2000, pėr tė gjithė
versionet Windows, duke pėrfshirė tė gjithė edicionet 32-bit dhe 64-bit.

Shkarkoni WhatIsHang pėrgjatė NirSoft./pcworldalbanian

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi