Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Hello Every1!!

Hello Every1!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Hello Every1!! prej Fri Nov 04 2011, 08:47

Vendlindja

Une jam franko lame Lindur ne Bulqizė,ne 5 shtator 1983 .Atje kam mbaruar 9 vjecaren Dhe Te Mesmen ne shkollen Xhevdet Doda

Arsimi

Shkolla ka qene dhe do mbetet pasioni im eshte nje gje me te vertete interesnte ku hapen dyret e para te diturise,pra e ceka edhe me larte qe shkollen fillore e kam te kryer ne vendlindje, perkatesisht ne Bulqiza, shkollen e mesme,e vazhdova prap ne Bulqiza ne shkollen Xhevdet Doda dhe tani ndodhem ne Angli per te mbaruar studimet per Stomatolog . Edhe Njė Vit Kam dhe kthehem ne vendim tim Shqiperi.Interesat dhe hobet e mia

Jane te shumta, por do te permend vetem disa nga ato:


Ne rradhe te pare me pelqen sporti ne pergjithsi, por nga sportet me I vecanti dhe ai qe me terheq me shume eshte futbolli, ku ndej nje kenaqesi te madhe kur luaj dhe shikoj futboll,skuadra qe me pelqen me se shumti, eshte Milani, , qe le koke pas ketij ekipi, ndersa per kombetaret pelqej tej mase, Kombetarja Gjermani qe ndjej nje kenaqesi te madhe kur I shikoj duke luajtur idhujt Gjerman sa I perket vetes sime jam anetar ne Skuadren MICHIGAN nga Anglia, ne kategorine e kadeteve, luaj ne pozicionin e mbrojtesit.
Tjeter, muzika, eshte nje qetesim I shpirtit dhe me me pelqen te degjoj muzike shqiptare, noti nje tjeter sport qe e adhuroj tej mase, sepse me ben nje relaksim shpirteror ker bej not. Kompjuteri dhe interneti busulla te mistershme qe nuk do te kene fund…


Karakteristikat fizike

Edhe pse nuk me duket normale te pershkruaj veten, e di qe do kete vajza qe do te duan te mesojne se sa i bukur eshte ky mIRC_Script Razz .

I gjate: 178 cm
Pesha: 70 kg
Floket: Te Erreta
Syte: ngjyre kAfe
Karaketeristikat: Behem nervoz ne cast per raste te pahijshme, flej tej mase kur kam kohe, kam pak sens per humor, ashtu me kane thene etj…

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi