Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Eagle Mobile nisi shėrbimin mė tė shpejtė 3G

Eagle Mobile nisi shėrbimin mė tė shpejtė 3G

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
TIRANĖ- Eagle Mobile, markė e telefonisė celulare tė ALBtelecom-it, nis sot zyrtarisht shėrbimet 3G, bėhet e ditur nė njė njoftim pėr shtyp tė kėsaj kompanie.

Fillimisht, sinjali 3G ėshtė i pranishėm nė zonėn e Tiranės, Fushė-Krujės dhe Aeroportit, ndėrkohė qė zona e Durrėsit, Kavajės, Laēit dhe Shkodrės janė nė pėrfundim tė mbulimit.

Mbulimi me shėrbim 3G do tė vazhdojė tė zgjerohet nė tė gjithė vendin brenda pak muajsh. Hyrja e operatorit tė tretė 3G do tė gėzojė tė gjithė pėrdoruesit me ēmimet e reduktuara ndjeshėm dhe shtimin e sasisė sė internetit qė do tė ofrojė.
Shėrbimi Eagle 3G do tė bėjė njė diferencė mjaft tė dukshme nė lidhje me shėrbimin 3G tė ofruar deri tani. Mbėshtetja e teknologjisė sė telefonisė sė lėvizshme nga rrjeti i fuqishėm dhe infrastruktura e fibrave optike tė kompanisė ALBtelecom do ta bėjė teknologjinė 3G tė ofruar nga Eagle internetin mė tė shpejtė celular tė ofruar nė vend.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi