Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » pershendes shqiptart

pershendes shqiptart

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal pershendes shqiptart prej Thu Mar 15 2007, 23:52

BedriSmira

avatar
Antar/e
Antar/e
une i pershendes te gjth shqiptaret kudo qe jan deshiroj fat dhe lumturi ne jete

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net/

2Normal Re: pershendes shqiptart prej Fri Mar 16 2007, 05:33

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Tė Pershendesim Edhe Ne ty Bedri ....Ju Flm!


:)


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: pershendes shqiptart prej Fri Jun 01 2007, 09:04

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje all

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: pershendes shqiptart prej Fri Aug 17 2007, 09:58

[^DANZEL^]

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje Edhe Ty

Shiko profilin e anėtarit Http://WwW.alb-team.net

5Normal Kosova prej Sun Aug 19 2007, 20:03

rock-princez

avatar
Moderator/e
Moderator/e
I pershendes krejt shqiptart kudo qe jan an e mban botes edhe ishalla krejt bohen rockera:lol!:

Shiko profilin e anėtarit http://www.rock-princez.piczo.com/

6Normal Re: pershendes shqiptart prej Fri Sep 28 2007, 11:34

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pershendetje per te gjithe ju ne forum dhe jasht forumit Smile

Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: pershendes shqiptart prej Thu Oct 11 2007, 21:40

BedriSmira

avatar
Antar/e
Antar/e
Urime Gjithve Festen Deshiroj Shum Fat dhe Lumturi nga Bedriu

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net/

8Normal Re: pershendes shqiptart prej Sat Oct 13 2007, 01:37

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pershendetje te gjitheve!

Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: pershendes shqiptart prej Sun Nov 04 2007, 06:38

Ma-Origa

avatar
Vizitor
te pershendesim edhe ty BedriSmira!

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi