Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Dergo Sms Falas - me Send4free

Dergo Sms Falas - me Send4free

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Dergo Sms Falas - me Send4free prej Sat Mar 17 2007, 15:18

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ja edhe nje webfaqe tjeter ,kjo dallon nga ajo e mesipermja per nga numri i SMS-av free brenda 24 ore ,kjo i ka 7000 sms free ne 24 orehttp://www.send4free.de/

1.


Numri i sms falas mbrenda 24 ore eshte 7000 ,pas ores 24 ky numer rifreskohet .


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Dergo Sms Falas - me Send4free prej Sat Mar 17 2007, 15:23

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ja nje webfaqe per sms falas ,nuk keni nevoj per regjistrim !


http://www.free-sms.bz/


1.Pasi e shkruani SMS-in prej 160 shkronjave ,klikoni ne WEITER...


2. Pastaj duhet te pritni 5 - 10 sec. deri sa te del kjo faqe .Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Dergo Sms Falas - me Send4free prej Sat Mar 17 2007, 15:27

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Dergo SMS FALAS

Per me qu sms veq hini ne qit web faqe
www.sms.ac
edhe regjisrtoheni per me u regjistru me 044 ja jepni shtetin Monaco edhe kur ta lyp kompanin e mobilit ja jepni Monaco Telecom.

Dergo free sms permes qesaj web faqe

Nese keni nr 063 mundeni me u regjistru edhe me qu sms brenda 1 muji vet mushet www.communicator.clickatell.com vetem numrin e leni pa plus (+) se nuk bon ndryshe


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: Dergo Sms Falas - me Send4free prej Sat Mar 17 2007, 15:29

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
www.wadja.com

username : Albume-mp3

Paswort: Albumemp3


Username : LoqkFV

Passwort: albumemp3

/


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi