Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » SMS FALAS sikur ta kishe derguar me numrin tend

SMS FALAS sikur ta kishe derguar me numrin tend

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

NESE DONI TE CONI SMS FALAS, HAPNI www.SIMSOR.COM DHE KLIKONI ''SMS''. NESE SKUPTONI MIRE GJERMANISHT, POSHTE DJATHAS KLIKO 'ENGLISH'.
KLIKONI NEW USER: Cell phone number: Albania (+355)692xxxxxx
* Again: Albania (+355) 692xxxxxx
Pastaj
fut emailin, dhe se fundi dmth ketu ne fund qendron problemi. Qe te
rregjistroheni, ketu ku thuhet 'RECOMMENDED BY', ZGJIDHNI ALBANIA
(+355)DHE SHKRUANI NUMRIN 692935083. PRANOJI RREGULLAT DHE PRISNI
DERISA KODI TJU VIJ NE CELULAR. KUR TE CONI SMS NE TEL. TE TJETRIT DEL
NR JUAJ,SIKUR TE ISHTE DERGUAR NGA JU. CONI FREE SMS MIQVE TUAJ KUDO NE
BOTE.

Shiko profilin e anėtarit http://www.mazaziko.com

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ju Falemnderit refki!
Smile


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi