Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Dergo SMS Falas me MOBIK!

Dergo SMS Falas me MOBIK!

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Dergo SMS Falas me MOBIK! prej Thu Mar 22 2007, 15:33

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
http://www.mobik.com/mobik/mobik.html

eshte websiti me i ri per sms falas ne te gjithe boten,
eshte shume i thjesht per tu perdorur, pra duhet qe te regjistroheni dhe duhet te keni te instaluar ne Pc tuaj Flash Player mund ta merrni kėtu ne linkun e me poshtem.


http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Dergo SMS Falas me MOBIK! prej Sat May 12 2007, 23:46

emra


Antar/e
Antar/e
1244

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi