Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » Nickname simbole Per MSN

Nickname simbole Per MSN

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Nickname simbole Per MSN prej Thu Mar 22 2007, 15:45

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
<-._.•´¯)>- NICK -<(¯`•._.->
• ••^v´¯`×) NICK (×´¯`v^•• •
,.-~*'¨¯¨'*•~-.¸-(_ NICK _)-,.-~*'¨¯¨'*•~-.¸
Oº°‘¨ NICK ¨‘°ºO
••.•´¯`•.•• NICK ••.•´¯`•.••
•.¸¸.•´¯`••._.• NICK •.¸¸.•´¯`••._.•
(¯`•._) NICK (¯`•._)
'*•~-.¸¸,.-~*'¨¯ NICK ¯¨'*•~-.¸¸,.-~*
׺°"˜`"°º× NICK ׺°"˜`"°º×
«--´¯`--–…--».-. NICK .-.«-…–--´¯`--»
=-[~_-¯¯-_~]-= NICK =-[~_-¯¯-_~]-=
(¸.•´¯`»«´¯`•.¸ NICK ¸.•´¯`»«´¯`•.¸)
(¯`•.¸¸.•>> NICK <<q•.¸¸.•´¯)
¸¸.•´¯`•.¸¸.> NICK <.¸¸.•´¯`•.¸¸
☼ »–(¯`v NICK v´¯)–» ☼
(´¯`•._.•¤ NICK ¤•._.•´¯`)
((¯`•._«¤´¯`¤»_ NICK_«¤´¯`¤»_.•´¯))
((((¯`'•.¸(*)°_ NICK _°(*)¸.•'´¯))))
((¯`•.(F).•´¯))» NICK «((¯`•.(F).•´¯))
.•´`•.•´¯`•.› NICK ‹.•´¯`•.•´`•. ஜ
_(¯`•._ NICK _.•´¯)_
(.•ˆ•… NICK …•ˆ•.)
´¨^~[]-[- _°_\\ NICK //_°_ -]-[]~^´¨
¬¬ [¬¬ °[ NICK ]° ¬¬ [¬¬
¤ø,¸_¸,ø¤®¹°- NICK -¹°®¤,¸_¸,,ø¤
(`•–• NICK •–•´)
_(¯`•._ (¯`•._.•[ NICK ]•._.•´¯)
....:::::: NICK :::::....
«¤´¯`¤»°_" NICK "_°«¤´¯`¤»
(¯`•._(¯`•._ (*) NICK (*) _.•´¯)_.•´¯)
(_.•´¯(_.•´¯ NICK ¯`•._)¯`•._)
<º))))><¸.•´¯`•.¸ NICK ¸.•´¯`•.¸><((((º>
«((¯`v´¯`<(¯`•. NICK .•´¯)>
´¯`v´¯))» ¨`~*'v-¥-()->»[: NICK :]«<-()-¥-v'*~´¨
.•*'^'*•._[o]=[ NICK ]=[o]_.•*'^'*•.
«(((¯`•._.-<(¯`•._ NICK _.•´¯)>-._.•´¯)))»
«((¯`•._.->± NICK ±<-._.•´¯))»
-<(¯`•._/¯|- NICK -|¯\_.•´¯)>-
•-=:]¦[¯*^~ NICK ~^*¯]¦[:=-•
•<(¦¯`•._ NICK _.•´¯¦)>•
-=:][:=- NICK -=:][:=-
๑۩۞۩๑oºº''ººo_(*) NICK (*)_oºº''ººo๑۩۞۩๑
((.^._.- NICK -._.^.))
((¯`•.(F).•´¯))
«´¯` NICK ´¯`»
((¯`•.(F).•´¯))
.•´`•.•´¯`•.› NICK ‹.•´¯`•.•´`•.
_(¯`•._ NICK _.•´¯)_
(.•ˆ•… NICK …•ˆ•.)
((¯`v´¯)) NICK ((¯`v´¯))
(¯`•._.•[ NICK ]•._.•´¯)
(¯`•._(¯`•._ (*) NICK (*) _.•´¯) э√ея
*|̲̅я̲̅η̲̲̅в̲̅|●–––● *·●•٠ * NICK *·٠•● ●–––●|̲̅я̲̅η̲̲̅в̲̅|̲̅* 私は愛する
_.•´¯) (_.•´¯(_.•´¯ NICK ¯`•._)¯`•._)
<º))))><¸.•´¯`•.¸ NICK ¸.•´¯`•.¸><((((º>
«(((¯`•._.-<(¯`•._ NICK _.•´¯)>-._.•´¯)))»
Gν Ċ¡τч
ą ส Ặ д Ẫ ẫ Ắ ắ Ằ ằ ẳ Ẵ ẵ Ä ª ä Å Ä À Á  å ã â Æà æ A a ά a â á à  â Ã ã Ά Æ æ В в Б β Ђ Ъ Ы Ь ъ ы ь Ъ Ђ Β В ß ß ฿ lЗ в € Ç ¢ ç ς с С Œ œ © כ ċ Ć ć ς Ĉ ĉ Ċ ċ Č č Ď ď Đ đ D d d Ð ð Σ З Ē ē Ĕ ĕ Ė ė Ę ę Ě ě Ә ә Э з е Ё Έ Ε E e ë ê ξ Ê È É € Ë é è פ Є € ξ ∑ ∑ Ế Е Ề Ể Ễ é è έ є Є e ع Э є з э ε э ё F ₣ ₣ ƒ ſ f ƒ G G g g G G Ĝ ĝ Ğ ğ Ġ ġ Ģ ģ Н Ĥ ĥ Ħ ħ Ή ŀl Η H h H h Ή ћ ђ ђ Ћ Ң• н ң н Њ њ І Ї ϊ Ϊ ί เ ι Ï ї Ί Ι I I Ί ¡ ϊ ï î Í í Ì ì Î î I I I ΐ I Ĩ ĩ Ī ī Ĭ ĭ Į į İ I IJ ij Ĵ ĵ ј Ј J j Ќ К Κ K k ќ ĸ к Қ қ к Ҝ ҝ Ќ Ќ К Ķ ķ ĸ κ £ Ŀ L L L L c l L l ŀ l £ l Ĺ ĺ Ļ ļ Ľ ľ Ŀ ŀ Ł ł ₤ ζ ℓ м м М М Μ И Π п מ П π ⁿ Ν И и й η ñ ח Ñ Й Ŋ ŋ ή ή η n и й N Ń ń Ņ ņ Ň ň ʼn Ŋ ŋ Ю ю О ם ט ο Ό Ο о ό Θ Ф Φ Ǿ ǿ ф ф σ ό θ θ Θ θ ó ò Ó Ò Ô ô Ö ö Õ õ Ό Ø ø Ợ ợ Ọ ọ ớ ờ O o о Ở Ờ Ớ Ổ ổ Ở Ợ Ō ō Ŏ ŏ Ő ő Р Ρ þ Þ р ρ ρ q q Œ œ Ѓ Г Ґ ґ Γ Я Я ® R R я r г Ŕ ŕ Ŗ ŗ Ř ř я ѓ ى Ѕ § š Š § S ѕ s S s S s Ś ś Ŝ κ Ş ş Š š † T T t T T τ t ΐ t т т t Τ Т Ţ ţ Ť ť Ŧ ŧ Џ U Ụ Ủ Ứ Ừ Ử Ữ Ự u ΰ Ú ú Ù ù Û û Ü ü µ υ Џ Џ U ự ữ ử ừ u ц Ũ ũ Ū ū Ŭ ŭ Ů ů Ű ű Ų ų ΰ υ ϋ ύ ϋ ύ џ μ Ц ц ν ٧ √ Ш Щ Ẁ ẁ Ẃ ẃ Ẅ ẅ ω ώ ώ ш щ Ẁ ẁ Ẃ ẃ Ẅ ẅ Ш Щ W w ω ώ ω ш щ Ŵ ŵ Х Χ Х χ х ×ㄨ Ҳ ҳ У ¥ ¥ Ч ч ¥ Ỳ ỳ Ỵ Ў ў ỵ у Ỷ ỷ У Ч ў ч Ў ¥ ÿ Ύ Ý Ÿ ¥ Ύ ÿ ý Ϋ Ύ γ Ŷ ŷ Υ Ÿ Ỳ ỳ Ҹ ҹ ע ץ צּ Ź ź Ż ż Ž ž Z Z z Ž Z z ž Ζ ¹ ² ³ ™ « » • ° ° º ± ‡ ¿ " " » † « " † " » « » Ψ ψ Ψ Ψ Ψ φ ψ « • • » « • • ¯ ˜ • ¨ ‚ …ˆ ˇ ˉ ˘ ˙ ˚ ˛ ˜ ˝ ; ΄ ΅ · δ б– — ― ‗ ₪ Ω Ώ Ω Ω № 8 " Ξ Ξ –" ﺸ ﺴ ¤ Ώ ؟ ֽ ـ • · ˙ َ ֿ ׃ ؛ • Җ җ ж ж Ж Ж Ж Ж Л л Љ љ № ™ ⅛ ⅜ ⅝ ⅞ ∞ ∫ ≈ ๑c ∕ ∙ √ ∞ ∟ ∟ ∩ ∫♬ ≈ ≈ ≠ ≡アノ ≤ ≥ ⌂ ⌐ ⌠ ⌡─ │ │ ┌ ┐ └ ┘ ├ ┤ ┬ ┬ ┴ ┼═ ║ ╒ ╒ ╓ ╔ ╕ ╖ ╗ ╘ ╙ ╚ ╛ ╚ ╞ ╟╠ ╠ ╡ ╢ ╣ ╤ ╥╥ ╦ ╧ ╨ ╩ ╪ ╫ ﺶﭗښﺟﭝﻣ


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Nickname simbole Per MSN prej Fri Jun 01 2007, 09:12

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nice
thnx

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi