Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Gjuhet Programuese HTML-DHTML

Gjuhet Programuese HTML-DHTML

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Gjuhet Programuese HTML-DHTML prej Sat Mar 24 2007, 01:41

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
[quote]Ndertoni nje maus dhe pastaj uploadoni mausin ne faqen tuaj dhe i vendosni ne scripten e meposhme:


/***********************************************
* Custom Cusor Script II (CrossHair Mouse Cursor)- By Justas at Webtoolkit.info
* Script featured on DynamicDrive.com
* Visit Dynamic Drive at http://www.dynamicdrive.com/ for this script and 100s more
***********************************************/
---------------------------------------------------------
Script qe ri ne fund te faqes dhe ecen cdo here kur ju e coni lart dhe posh mausin://Always-on-top message Script- ? Dynamic Drive (www.dynamicdrive.com)
//For full source code, and Terms Of use, visit dynamicdrive.com
//This credit MUST stay intact for use------------------------------------------------------------------------------------------------------
Matrix Text Efect


.matrix { font-family:Lucida Console, Courier, Monotype; font-size:10pt; text-align:center; width:10px; padding:0px; margin:0px;}


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi