Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » Msn Vista Skin

Msn Vista Skin

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Msn Vista Skin prej Sat Mar 24 2007, 01:54

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ky program funksionon keshtu:

Se Pari e bejme extract dhe e bejm copy ate file qe eshte aty tani shkojm:
1.My Computer
2.Program Files
3.Msn Messenger
4.Dhe e bejme paste,dhe pyet nese duam qe ta zevendesojme klikojm yes dhe behet

por duhet me hjek msn se nuk funksionon atehere!

Kodi:
http://www.msgshit.com/download/604


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi