Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Shkarkime-Programe » Filma Shqiptarė Dhe Tė Huaj » Thyerja e kufirit ne KOshare

Thyerja e kufirit ne KOshare

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Thyerja e kufirit ne KOshare prej Sat Mar 24 2007, 16:35

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Thyerja e kufirit ne Koshare

Nje film dokumentar i UĒK/se.,thyerja e kufirit ne koshare ndoshta se ka pa ndokush eshte online me pa jo per shkarkim (download)
http://www.kosharja99.info/Film.htm

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi