Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Barcoleta te Llojllojshme

Barcoleta te Llojllojshme

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

1Normal Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Mar 25 2007, 13:37

First topic message reminder :

Bill Gates ne pompe te benzines

Ndalet kompjuteristi para pompes se benzines per te marre benzine. -Punetori aty prane e pyet: -95 apo 98? XP nese mundet ia kthen kompjuteristi

Shotani

Po hinė gjeli nė kotec me pula, kur po e sheh shotani i ka ranis pulat dhe po i maltreton seksualisht. Ēka je ka bonė bre, qu dil jashtė - po brtet gjeli? Mos me shti qetash mu shtri si i coft, e mandej krejtve me ju pre - po kercenon shotani.
NJERIU I GABUAR

- Gruas sė re ia tėrheq vėrejtjen njė mikeshė: - Unazėn e fejesės po e mbani nė gisht tė gabueshėm? - E di, jam fejuar pėr njeriun e gabuar.

ĒKA ĖSHTĖ PĖR T'U ĒUDITUR

Dy gra fqinje takohen nė korridor Cka ėshtė me ju fqinjė, mos jeni e sėmurė? Pse mendoni ashtu? Paj, qė tri ditė po shoh duke dalė doktorin nga banesa jote? Cka ėshtė pėr t’u ēuditur? Unė qė dhjetė ditė po e shoh njė oficer duke dalė nga banesa jote dhe nuk po ju pyes mos ka pėlcitė lufta.

DĖMI

Takohen dy miq tė vjetėr, tė cilėt nuk ishin parė qė moti. Eh sa m’u bė qejfi qė tė pashė- I tha njėri-, por ēka do tė bėsh sonte? Nuk kam planifikuar asgjė. E nesėr? Plotėsisht jam i lirė. E pasnesėr? Gjithashtu. Mirė e tė premtėn? Nuk kam kurfarė obligimesh. E tė shtunėn nė mbrėmje? Kam pėr tė shkuar nė njė premierė tė operės. Dėm! Desha qė tė shtunėn tė tė thėrrasė nė darkė.

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

41Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Thu Nov 08 2007, 02:59

Ma-Origa

avatar
Vizitor
shum te bukura slimshadyy !!

42Normal Barcoleta te ndryshme prej Sun Jan 13 2008, 10:53

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
<HR style="COLOR: #d1d1e1" SIZE=1>
Bjondja
U kon ni bjondin tu hec edhe ka ra me ni bir te kanallizacinit tani ka thon shyqyr se ske kapaki se sun kishna dal


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

43Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:54

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Dimri & Vera
Ishin kan nja tre budall edhe njoni po thot neser ka me ra bor 2 metra i dyti thot neser ka mu kan 30grad nxet edhe i treti nuk fol hiq edhe kta ja bojn pse spo fol mer ti aj i thot po mendoj qysh kena me hjek gjeth ate bor ne ate nxet


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

44Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:54

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Regjistrimi ne Fakulltet
Po vjen Shabani te hoxha, mu anku qė Sevdija e vjeter, dhe po lyp diqka ma t`re. Po, qka po don ti, 50 vjet i ke mushė? Valla hoxhė, kisha pas qef naj studente.. Ani, regjistroje Sevdin nė fakulltet!!!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

45Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:54

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Djali dhe Lejleku
E pyet baba djalin: Me thuaj, bire a do te deshiroje nje vella e nje moter te vogel?
Dua vella ia kthen djali.
Shume mire, per disa muaj lejleku do te sjell ty nje vella.
Ouu babe, duke e pasur nenen kaq te bukur, ē'te ēoi dreqi te besh dashuri me lejlekun?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

46Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:54

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Sex-i dhe Lejleku
Dy lejleke rrinin ne nje dege, nga dritarja shofin ne dhomen e nje shtepie nje burr e nje grua duke bere sex. Lejleku i thote lejlekut tjeter: Shihe ēka bejne njerzit, e pastaj na i lene fajet neve.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

47Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:54

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Fėmijėt
Fėmijėt
Disa fėmijė po mburreshin se i kanė baballarėt tė shpejtė:
Njėri thotė: - Babi im pasi hedh shigjetėn vrapon dhe e kap e kap pa arritur nė shėnjestėr.
I dyti: - Babi im gjuan me pistoletė dhe e kap plumbin pa arritur shėnjestrėn...
I treti: Se mos ėshtė ndonjė gjė kjo. Babi im ėshtė mėsues, megjithėse puna i mbaron nė orėn 4 vjen nė shtėpi qė nė 1.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

48Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:55

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Hajduti
Njė hajdut shkon nė Pazar pėr tė shitur rrobat qė kishte vjedhur, por njė hajdut tjetėr ia vjedh.
Nė darkė e shoqja e cila e sheh tė mėrzitur e pyet: “Sfitove gjė?” – Hajduti duke qeshur: “-Kėsaj here i shita me ēmimin qė i mora.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

49Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:56

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Beni
Beni para se tė shkojė nė shkollė i thotė tė jėmės se i dhemb barku.
E jėma: "Nuk ke ngrėnė bukėn, e ke barkun bosh ndaj tė dhemb, po tė ishte plot nuk do tė tė dhembte.
Nė shkollė mėsuesi im thot nxėnėsve "Fėmijė mė dhemb koka, mos bėni zhurmė ju lutem."
Beni ngrihet nė kėmbė "Mėsues, e keni kokėn bosh prandaj, po tė ishte plot nuk do tė tė dhimbte"


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

50Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:56

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Doktori
Doktori: Kam nje lajm te keq dhe nje lajm shume te keq.
Pacienti: Epo mire, me jep ma pare lajmin e keq.
Doktori: Laboratori na ka njoftuar se rezultatet e analizave thone se ke edhe 24 ore jete..
Pacienti: 24 ore?! Kjo eshte e tmerrshme!! Cfare mund te kete me keq se kaq? Cili eshte lajmi shume i keq?
Doktori: Rezultatet kane dale qysh dje.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

51Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:56

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Burri nė Gjermani
Burri punonte nė Gjermani,njė ditė kthehet nė shtėpi ashtu pa i lajmėruar...kur i ofrohet shtėpisė, nė oborr,gruaja pastronte rrobat, i shkon ngadale nga mbrapa...edhe ia mbyllė sytė me duar...ajo filloi po i prek duart e tij edhe po thotė: OSE PYLLTARI OSE POSTIERI..!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

52Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:57

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Tė dehurit
Kishin qen dy shok tė mirė dhe kishin pas pir tėr naten deri sa jan dehur dhe kishin vendosur te kethehen nė shtėpi por ishte shum von dhe nuk kishte ma autobus dhe vendosen me marr nje taxi,shkun te taxisti dhe po e pyesin se sa kushton pėr tre vet deri te filan rruga,kurse taxsisti po ju thot po ju qenkeni veq dy veta pse po thua tre kurse i dehuri po i thot pse a ti nuk vjen me neve a ?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

53Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:57

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Punėtorja
Shefi e largon nje femer nga puna dhe ajo deshiron ta dije pse u largua nga puna. Pse me largoni mua nga puna? Une nuk kam bere asgje!!! Shefi i pergjigjet: mu per kete te largoj nga puna!!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

54Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:57

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Shprehija
Njėri e kishte shprehi para se shkonte pėr tė fjetur
pshtynte pėr dritare dhe pastaj gjuhej ne shtrat.
Njėhere, dy , tri herė , kur njė natė habitet nė vend se tė
pshtynte pėr dritare e tė gjuhej nė shtrat, ai pshtyn nė
shtrat e gjuhet pėr dritare!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

55Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:57

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Shumari
ishin kan gjermani dhe partizani
tu luftue nė mal kur niti shumari
shkoj i perzuni


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

56Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:58

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Rugova
Shkojn kshilltaret e i Rugoves me e zgju prej gjume
Rugoven per me ja kumtu lajmin se eshte vrar Hashimi. I
thon 'zgjohu se u vra Hashimi' e Rugova pergjigjet 'Auu e
paska vra Thaqi' Pergjumshem


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

57Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:58

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mėsuesja
E pyet mesuesja nxenesin:Islam,numeroj tre kafshe te Afrikes.Islami:Luani...edhe dy krokodilla.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

58Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:58

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
A ėshtė larg Afrika?
Babi,babi ku gjindet Afrika.Paj...nuk e di bre bir,veq sigurisht nuk eshte larg se ne pune te une punon nje zezak e gjithmone vjen me bicikel e nuk vonohet.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

59Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:58

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Nė Hotel
Ēifti i ri i posamartuar vjen nė hotel. "Ju lutem dhomėn mė tė mirė pėr tri netėt e ardhshme", thotė burri. Portieri i pėshpėrit gruas sė re: "Ju pasket fat zonjushė, zakonisht ky e merr dhomėn vetėm pėr ca orė."


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

60Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:59

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Suksesi shkollor
Aktori i drejtohet birit tė vet nė ditėn e suksesit shkollor:"Si kalove biri im, ēdogjė nė rregull?" "Paj, babi, kontrata ime me klasėn e tretė u vazhdua edhe pėr njė vit."


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

61Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:59

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Tė dielėn mbrėma
Shefi i drejtohet sekretareshės: "A keni planifikuar diēka pėr tė dielėn nė mbrėmje?" Ajo shkėlqen:"Jo zoti drejtor!" "Mirė pra, tė hėnėn mund tė vini me kohė nė punė!"


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

62Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:59

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Shitėsi i mirė
Blerėsja nė arkė tė njė shitoreje ushqimore: "Dje keni gabuar pėr 50 €uro zotėri!" "Ėshė dashur tė tregoni menjėherė zonjė, tash ėshtė vonė!" "Mirė pra, po i mbaj paratė!"


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

63Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 10:59

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Dhėndri
Pas dasmės ēifti i ri drejtohet nė hotel pėr ta filluar jetėn e re. Dhėndri i ri i shqetėsuar nga ajo qė po e pret mundohet pesė minuta pėr ta futur qelėsin nė vrimė pėr ta hapur derėn. "Hė", i drejtohet nusja e re, "mirė po na fillon jeta e re, ė!"


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

64Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:00

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ne burg
Nje i burgosur po e pye tjetrin,"Per qka t`kan pru k`tu"? "Kurgja, gjykatesi po thot qe edhe Shteti paska prodhu disa monedha sikur t`mijat" !!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

65Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:00

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Te berberi
"Sa kushton qethja e flokeve"? "10 euro". "E sa kushton rroja"? "5 euro" ..."Ma rruj koken, pra" !!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

66Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:00

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kafeteria
Hyri njė gru me dy fėmi nė njė kafiqė ,po i afrohet kakarjeri dhe po e pyetė: -ēka doni tė pini? -mbushe kėtė (ia jepė cucllenė) mbeti kamarjeri me sy tė hapur


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

67Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:00

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Telefoni
Ishte njėri dhe e kishte njė papagallė, Kurė ky zotriju dilke nga shtepia, papagalli e merrke telefonin dhe thirrke gjithė kund. Nė fund tė muajtė zotėriut i erdhi 3000 DM qė tė paguaj (u kallė). E mori papagallin dhe e denoj tė gozhduar nė murė pėr njė vitė. Papagalli i gozhduar, nė murin pėrballė tij ishte Jezus krishti i gozhduar, papagalli po e pyetė: qe sa je kėshtu? -Qe 2000 vite. -Q'ja paske q... nanėn telefonit


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

68Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:01

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Genjeshtra
-A ke degjuar pėr oqeanin Atlantik? -Po. -Unė e kamė kauar not. -E ti a ke degjuar pėr oqeanin e Vdekur? -po more. -Unė e kamė mbytė.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

69Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:01

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Dizel
Shkon nji peder,qisi si do nė temat tjera,nė nji pomp benzini tanen,edhe e mer at gypin dhe e vendos nė prapanicė,nga dritarja djaloshi thot : ashtė DIZEL kujdes,ndėrsa pederi pėrgjegj:nuk ka gajle se unė e kom SUPER. jan dy pedera tu bo muhabet njoni i thot tjetrit jom met shtatzan ky i thot lej mos ja qij qat non se na pederat nuk munem me met shtatzan ky tjetri thot po po se mu ka vonu muti qe shtat dite


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

70Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:01

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Hitleri
Po shkon Hitleri ne aushfic me ni vizite edhe ashtu gjithė jahudite po reshtohen edhe duke kaluar Hitleri pe sheh njė fshise duke levizur edhe po therret: ej ti qe je mshef mrapa fshises dil... njoni mrapa fshises pėrgjigjet: kush me dal se 3 jena.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

71Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:02

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Bjondina
Njė flokėkuqe, njź zeshkane edhe njė bjonde hyjnė nė njė bar edhe njė kamarier ju thotė se osht njė pasqyrė magjike nė banjo. Ju thotė se nėse para pasqyrės dikush thotė diēka t'vėrtetė, pasqyra jau jep ni shpėrblim; po nėse rren, pasyra e thithė mrena n'veti edhe s'e lshon ma kurrė. Shkon flokėkuqja edhe thotė:"Mendoj se jom fmena ma e bukur n'kėtė bar." Pasqyra ja jep 1 milion dollarė. Shkon zeshkanja e thotė:"Mendoj se jam femra ma e meēme n'kėtė bar." Pasqyra ja jep ēelėsat e Ferrarit t'ri. Shkon bjondja ia nisė me folė:"Mendoj...."e pasqyra e ngrehė mrena e s'e lshon mo...


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

72Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:02

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mesazhi
ishin kon pas taku nji dit nji kinez nji amerikan dhe nji shqipėtarė dhe nė bisedė e sipėr kinezi fut gishtin nė vesh ne po flet diēka , pasi qė kreu iu drejtua shqiptari dhe e pyeti se ēfarė bėre ndėrsa ai ia ktheu fola me dike me telefon , kur u kthy kah amerikani ēka me pa po e shikonte thonin dhe fliste me dike dhe e shikonte nė njė ekran qė e kishte nė thua . Shqiptari i inatosur mendoi diēka dhe filloi tė goksoj , qė tė dy ju drejtuan e ti ēka po ban kėshtu , asgjė nji mesazh mė erdh nga gruaja...


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

73Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:02

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Duhani
Ish kon pas shku nji her nji plak te nji mjek i veshve se nuk ndiente mirė pėr nji ko,troll dhe mjeku filloi ta kontrolloj pas kontrolle mjeku iu drejtua plakut " Agj a e pi duhanin " plaku i tha se po edhe ate kaēak , agj duhet me e lan se prej duhanit nuk po nien e pėr qata tź kan lan vesht , agja i habitur e shikoi mjekun e i tha po ti shok mjek se mė kan lan vesh ti po don me mė lan edhe ment aaaaaa


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

74Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:03

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Qe nje ndodhi.
Jam i pamartuar.Isha i fejuar, mirpo martesa deshtoi.Qe PSE: -Per Vitin e Ri vendosa ti dhuroi te fejuares nje pale dorza te Dimrit, e bashke me dhurate edhe nje leter pershendetese. Aty ne shitore takova nje shoqe te kohes shkollore, e cila bleu brek(gaqica). Shitesja me pakujdesi , na i nderroi pakot, keshtu qe shoqja i kishte marre dorzat, e une brekt! TASH MUNDENI ME MARRE ME MENDE TE FEJUAREN TIME, KUR E HAPE PAKON ME DHURATE, DHE E LEXONE LETREN PERSHENDETESE. Qe edhe permbajtja e letres... "Me kete dhurate e dashur, dua te disponoj dhe ta baje me dije se te dua.Heren e fundit kam verejtur qka te mungon, pra tashe i ke ketu ne kete pako.Te deshiroje momente te kendeshme ne to.Deshta ti bleje te leshit, mirpo ishe ndjersite ndoshta, e kete e vrejta edhe te disa kolege te punes.Nuk e dita numrin e madhesise, keshtu qe me ndihmoi shitesja, e cila i provoi per mua.Deshta ti bleje te lekures, mirpo ato nuk mundesh me i deshe shpejt, sidomos kur te takohesh me kolege ne pune.E di qe do te perlyhen shpejte, sepse njerezit i kana duart e papasterta.Po mos u ben merak, se edhe pak e vjen Pranvera, e tani ski nevoje me i bajt. ...te puthe i dashuri i YT.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

75Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:03

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kamarjeri
Ja sjell kamarieri nji supė nji musafiri,mysafiri e vėren qi gishti i kamarierit ishte mbrenda nė supė dhe fillon ta qorton ,pse a? Kamarieri i tregon se mjeku i kishte thanė qi gishtine e ke smut ,dhe duhesh gjithmon ta mbajshė nė vend tė nxehtė..! A? po a thot mysafiri..po mbaje gishtin nė bothė edhe aty e ki nxehtė...a nive a? Po zotri po aty ishte pak para se me ta sjellė supėn--bon apetit...


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

76Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:03

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ndihma

Nje adoleshent therret me telefon ndihmen e shpejte:

-Ndihme, ndihme, kam gelltitur celsin e shtepise,cte bej?

-Hyr nga dritarja.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

77Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:04

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Moda

Fatorinoja qytetarit:

-Aboneja juaj eshte e vitit te kaluar.

-Ska problem, sjam nga ata qe ndjek moden


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

78Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:04

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Figurat

Qytetari i drejtohet lypesit.

-Ti sje i verber sic shkruan kartela qe ke ne qafe,te pashe duke lexuar gazeten.

-Gabohesh, une po shihja vetem figurat.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

79Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:04

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kulmi i kulmeve

I thote nje memec nje shurdhi: Nje qorr po na vrojton!

Kulmi i kulmeve

Kulmi i shpejtesise eshte ta rrotullosh aq shpejt koken sa te arrish te kapesh veshin me dhembe..

Nuk e dija

Gjykatesi: Pra ti pranon se i kalove viktimes me nje kamion te ngarkuar?

Shoferi: Po, zoti gjykates.

Gjykatesihe cke per te thene per tu mbrojtur?

Shoferi: Se dija qe ishte i ngarkuar.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

80Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:04

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ne tren

Nje burre hyri me nxitim ne nje kabine treni dhe tha:

-Ne kabinen ngjitur nje zonje I ra te fiket.

Mos ka ndonje uiski?

Menjehere disa faqore u zgjaten drejt tij.

Ai mori njeren e piu gati komplet dhe tha:

-Faleminderit.

Gjithmone behem keq kur shoh nje zonje qe humb ndjenjat.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi