Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Barcoleta te Llojllojshme

Barcoleta te Llojllojshme

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 3]

1Normal Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Mar 25 2007, 13:37

First topic message reminder :

Bill Gates ne pompe te benzines

Ndalet kompjuteristi para pompes se benzines per te marre benzine. -Punetori aty prane e pyet: -95 apo 98? XP nese mundet ia kthen kompjuteristi

Shotani

Po hinė gjeli nė kotec me pula, kur po e sheh shotani i ka ranis pulat dhe po i maltreton seksualisht. Ēka je ka bonė bre, qu dil jashtė - po brtet gjeli? Mos me shti qetash mu shtri si i coft, e mandej krejtve me ju pre - po kercenon shotani.
NJERIU I GABUAR

- Gruas sė re ia tėrheq vėrejtjen njė mikeshė: - Unazėn e fejesės po e mbani nė gisht tė gabueshėm? - E di, jam fejuar pėr njeriun e gabuar.

ĒKA ĖSHTĖ PĖR T'U ĒUDITUR

Dy gra fqinje takohen nė korridor Cka ėshtė me ju fqinjė, mos jeni e sėmurė? Pse mendoni ashtu? Paj, qė tri ditė po shoh duke dalė doktorin nga banesa jote? Cka ėshtė pėr t’u ēuditur? Unė qė dhjetė ditė po e shoh njė oficer duke dalė nga banesa jote dhe nuk po ju pyes mos ka pėlcitė lufta.

DĖMI

Takohen dy miq tė vjetėr, tė cilėt nuk ishin parė qė moti. Eh sa m’u bė qejfi qė tė pashė- I tha njėri-, por ēka do tė bėsh sonte? Nuk kam planifikuar asgjė. E nesėr? Plotėsisht jam i lirė. E pasnesėr? Gjithashtu. Mirė e tė premtėn? Nuk kam kurfarė obligimesh. E tė shtunėn nė mbrėmje? Kam pėr tė shkuar nė njė premierė tė operės. Dėm! Desha qė tė shtunėn tė tė thėrrasė nė darkė.

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

81Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:05

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Gjirokastriti

Nje gjirokastrit i thote babait: "Kam gjetur nje goxha vajze nga Tirana do ta marr". Dhe babai: "Mire, mire, po rrugen kush e paguan" ?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

82Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:05

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Zvogelimi

-Qyqja, more burre, cfare me ka gjetur! - i thote gruaja te shoqit.

-Cka, moj?

-I kam lare djalit teshat dhe jane zvogeluar e si bejne me!

-Laje dhe djalin


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

83Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:05

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kercimtari

- Ti do te ishe nje kercimtar i mire, por te mungojne dy gjera.

- Cilat?

- Dy kembet e tua.

Teshtima

Markezja po i ofron caj nje gjenerali plak qe e ka gjoksin plot me medalje.

Hyn sherbetori dhe thote:

- Zonje, mos i re gje ziles?

- Jo, ishte gjenerali qe teshtiu.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

84Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:06

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Suksesi

- Ti shet dere me dere, kujt ja dedikon suksesin tend?

- Ketyre fjaleve qe them kur nje vajze me hap deren "Zonjushe, a je vetem ne shtepi?"

Engjelli

Nje tip gjendet papritur ne parajse dhe i thote Shen Pjetrit:

- Cudi si arrita ketu? Mua me kujtohet vetem se po i jepja makines

- Po, dhe ne nje moment gruaja jote te tha "Po me le ti jap makines je nje engjell."

- Dhe ja ku je tani.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

85Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:06

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Klienti i bezdisshem

Midis shitesish:

- Cfare klienti i bezdisshem. Donte dy kepuce qe te vrisnin ne te njejtin vend.

Dhoma te ndara

Pas marteses se merzitshme, te dy bashkeshortet(ai bukurosh pa asnje dysh, ajo e pasur por shume e shemtuar), nisen per muaj mjalti. Mberrijne ne nje hotel. Recepsionisti shikon gruan, pastaj pyet burrin:

- Dhoma te ndara?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

86Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:07

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Majmuni

Dy vajza adoleshente po laheshin nėn dush dhe njėra prej tyre tha:
-Majmunit tim tė vogėl kanė filluar ti dalin qimet.
Ndėrsa vajza tjetėr tha:
-Kurse majmuni im ka filluar tė hajė dhe banane...


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

87Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:07

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Martesa

A e dini qė nė kohėt e sotme 180% e grave nuk e duan martesėn!
Siē duket e kanė kuptuar qė pėr 60 gram salēiēe tė blejnė gjithė derrin.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

88Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:07

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Lepuri

Lepuri ishte duke mprehur dhėmbėt. Kalon ujku dhe e pyet
-"Ēfarė po bėn o lepur"
-"Po mpreh dhėmbėt se dua tė ha luanin"-ia kthen lepuri.
Pas pak kalon ariu dhe e pyet. -"Ēfarė po bėn o lepur?"-
-"Po mpreh dhėmbėt se dua ta ha luanin"-ia kthen lepuri.
Mė pas kalon Luani rastėsisht dhe e pyet lepurin -"Ēfarė po bėn o lepur?"-
-"Ja po mpreh dhėmbėt se flas ndonjėherė budalliqe" -ia kthen lepuri.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

89Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:08

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Shpėtimtarja

Nė ditarin e njė gruaje qė kishte udhėtuar me anije shkruante...
-E Martė, ėshtė dita e tretė e udhėtimit nė anije. Sot mu afrua kapiteni i anijes dhe po mė vardiset...
-E Mėrkurė, kapiteni i anijes mė ftoi pėr drek nė kabinėn e tij...
-E Enjte, kapiteni i anijes kėrkoi qė ta kalojė natėn me mua....
-E Premte, kapiteni i anijes m'u kėrcėnua se nėse nuk pranoj tė fle me tė do ta fundosi anijen me gjithė 387 pasagjerėt....
-E Shtunė, i shpėtova 387 pasagjerėt nga anija jonė!!!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

90Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:08

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Femra e pėrsosur

Njeriu mbeti i pamartuar, sepse tėrė jetėn kėrkonte femėr tė pėrsosur. Kur u bė 70 vjeē, dikush e pyeti:
-"Ke udhėtuar tėrė botėn. Si nuk e gjete njė femėr tė pėrsosur."
Plaku u pikėllua shumė dhe tha: -"Njėherė isha afėr njė femre tė tillė".
Tjetri vazhdoi: -"Po ē'ndodhi? Pse nuk u martove me tė?"
Plaku, edhe mė tej i pikėlluar, ia ktheu: -"Ē'tė bėj? Ajo po ashtu kėrkonte mashkullin e pėrsosur."


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

91Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:08

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Dy pyetje

Femra e re erdhi te falltari. Ai i kėrkoi 20 dollarė dhe tha se do t'i
pėrgjigjet vetėm nė dy pyetje pėr atė shumė tė hollash.
Zonjusha e re pas mėdyshjes, megjithatė pagoi paratė dhe e pyeti:
-"A nuk ėshtė tepėr shtrenjtė pėr vetėm dy pyetje?"
-"Po, tepėr shtrenjtė ėshtė" -iu pėrgjigj falltari, "e cila ishte pyetja e dytė?".


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

92Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:09

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Fshatari dhe Ferrari

Njė fshatar u nis pėr te vajtur nga qyteti pėr nė fshat me biēikletė,kur para tij ndaloi njė shok,i cili ishte mė njė ferrari dhe ky i thotė :
-Hajde tė tė shpie unė nė fshat!Mbahu mirė pas makinės dhe unė do tė tėrheq!Nė qoftė se iki me shumė shpejtėsi ,atėherė ti bjeri ziles dhe unė do ta ul shpejtėsinė.Fshatari ra dakort.
Duke ikur rrugės parakalon njėri me Porsh.Ky qė kishte Ferraru nuk u mbajt,por e shkeli gazin dhe makina arriti menjėherė 180km nė orė.
Fshatari me biēikletė filloi t’i binte ziles i tmerruar,por shoku i tij nuk po ja vinte veshin fare.Ai donte t’ja kalonte Porshit.Porshi kalon nė njė postobllok tė policisė,me njė shpejtėsi aq te madhe saqė polici nuk e ndaloi dot dhe menjėherė merr nė radio shefin.
-Shef!Njė makinė me shpejtėsi nė rrugėn qendrore...
Pa mbaruar fjalėn,kalon Ferrari po me shpejtėsi tė madhe dhe polici i tmerruar merr prapė shefin nė radio:
-Shef! Njė makinė tjetėr kaloi me shpejtėsi tė madhe,po lėre atė...po ishte njėri me biēikletė qė i ishte ngjitur nga mbrapa dhe po i binte ziles qė ta parakalonte...


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

93Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:09

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
BURRI I TERBUAR

Nje burre kthehet pas gjashte muajsh nga kurbeti.
Takon gruan e perqafon dhe i thote: grua shpejt se kam gjashte muaj qe s'bej sex.
Gruaja - po prit mor se sa ke ardhe - Grua shpejt thot burri, nejse gruaja shkon dhe burri fillon fuqishem dang dang duke shqetsuar fqinjet.
Ne ate ēast komshiu nuk duron me dhe del e bertet po booll mer njerez se keni gjashte muaj te njejten histori....


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

94Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:09

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pret autobusin polici me te shoqen dhe me djalin e tyre 5-vjecar. Autobuzi s’po vinte dhe femija merzitet dhe fillon te pyese te emen:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir, sa ta laje xhaxhi autobuzin se eshte bere pis.
Pas 10 minutash:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir sa ta pastroje xhaxhi.
Pas 10 minutash:
-Maaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiii, kur vjen autobuuuuzi…
-Ja bir sa ta lyeje xhaxhi.
Ne kete moment nderhyn polici:
-Po ai *******, tani e gjeti ta lyeje autobuzin?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

95Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:09

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Gjyshi e Nipi

Ni djalit i vyn nja 100 Euro edhe aj i kish veq 5 euro e qa me bo i bjen n`men diqka .Shkon n`barnatore edhe i blen do viagra edhe kur vjen mbramja kur don me hi me flejt gjyshi i ti ky djali ja bon o gjysh aj ho qe merri qito kokrra edhe qe te kryjn pun ti mu neser mi jep 100 euro e qe s`kryjn pun kurgja kerkujt . T`neserit ky e pret te dera edhe ja bon a t`kryjten pun ky ja bon qe 100 euro prej meje po qe edhe 500 prej gjyshes .


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

96Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:10

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kur u rrxun kulla binjake rugova,thaqi,dhe ramushi shkun mi shpreh ngushllime bushit edhe
shkoj ramushi me 1kg portokalla kur hyni te bushi, bushi i tha rojeve shtinja ne both.
Ramushi dul tu kajt hyn rugova me 1kg banane si hin te bush bushi ja ban shtinja
ne both kur ja shtin ne both ky ja nis me kesh bushi thote pse po kesh rugova thote po medhimet thaqi qy i ka dy bostana


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

97Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:10

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
PROFI -- Ti je gomar.....
SULO -- Po prof te gjith ne klas gomer jemi pa perjashtime..
PROFI -- Dil jasht gomar!!!!
SULO -- Mirupafshim koleg.....


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

98Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:11

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ka qene shqiptari dhe amerikani, ulen ne nje lokal.
Afrohet kamarieri dhe e pyet se pari amerikanin: -cka doni te pini? - Ai thote Gjoni Voker Viski.
Shqiptari thote: -Shaban Gashi Koka kolle, kujton se duhet te prezantohet se pari!!!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

99Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:11

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nje shqipetar ne itali duke ecur ruges shef nje kishe,dhe u afrua
aty behej nje dasem e madhe...dhe pyet njerin qe ishte aty jashte
kush martohet ketu???(shqip)
non kapishi-i pergjigjet italiani (ste kuptoj)
te nesermen po ne ate ruge,po ne ate kishe,po mbahej nje ceremoni mortore..shqipetari u afrua menjehere i habitur dhe pyet italianin qe ndodhej aty jashte
kush ka vdekur ketu?
non kapishi - i pergjigjet italjani
ja pret shqiptari:- ah i shkreti non kapishi,dje u martua,sot vdiq...
----------------------------------------------------------------------------------

Kush e di pse qeshin policet kur bjen vetetima?
Kujtojne se po i ben ndokush fotografi....
------------------------------------------------------------------------------------
Nje mesues biologjie ne oren e pare te mesimit u tha nxenesve te tij se ai dinte gjithcka ne biologji, ndersa nje nxenes i shkathet, i tha se ai nuk mund te pretendonte dicka te tille. Mesuesi kembenguli per kete dhe e ftoi nxenesi te benin nje gare me pyetje. Nese mesuesi do t'i bente nje pyetje nxenesit dhe nxenesi nuk e dinte, nxenesi duhet t'i jepte mesuesit 10 leke ndersa nxenesi i bente nje pyetje mesuesit, dhe nese mesuesi nuk e dinte, atehere ai i jepte nxenesit 1000 leke, dhe gara filoi. Mesuesi pyet i pari;
Me cfare merr fryme peshku? Nxenesi nuk e dinte dhei i dha mesuesit 10 leke. Radha i erdhi nxenesit;
Cili eshte ai shpend qe fluturon me kembe dhe ecen me krahe?
Mesuesi u mendua dhe tha se nuk e dinte, dhe i dha nxenesit 1000 leke. Pastaj e pyeti nxenesin, me thuaj ti kush eshte ky shpend?
Nxenesi tha; Urdhero 10 leket, se as une nuk e di...


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

100Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:11

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ta zėmė se njė gjerman ndodhet nė maje tė njė gradaceli dhe atij i thuhet: "Pėr kombin, pėr Gjermaninė, hidhu nga gradaceli!". ēfarė do beje ai?

Do hidhet. Gjermanet vdesin per kombin e tyre.Ta zeme se nje japonez ndodhet ne maje te nje gradaceli dhe atij i thuhet:

"Hidhu nga gradaceli! Eshte urdher!". Cfare do beje ai?

Do hidhet. Japonezet lene koken per te zbatuar urdherat.Ta zeme se ne maje te nje gradaceli ndodhet nje shqiptar dhe atij i thuhet:

"Eshte e ndaluar te hidhesh nga gradaceli!". Cfare do beje ai?

Sigurisht qe do hidhet.

Shqiptaret vdesin per te thyer pak rregullat
--------------------------------------------------------------------------------------

Ne Amerik ne nje shtepi punonin shqiptare dhe amerikan. Shqiptaret punonin ne katin perdhese kurse amerikanet ne pjesen me te larte te shtepise . . . dhe njeri prej shqiptareve i thot njerit prej amerikaneve: “Leshoje kofen”! Ai nuk kuptoi asgje dhe tha What?!?! Kurse shqiptari perseri Leshoje kofen! Amerikani perseri asgje dhe thot prap What? E tash shqiptari i nervozuar e pyet: Do You Speak English? E ai YES! Po atehere leshoje kofen!!
-------------------------------------------------------------------------------------

Shkon Beni tek doktori dhe shikon nje vajze duke qare.
- "Pse qan;", pyeti Beni.
- "Ja erdha per analiza gjaku, dhe vellai im me tha se per te bere analizat e gjakut te presin gishtin"
Papritur Beni fillon te qarat e te uleriturat.
- "Po mire ti pse u frikesove dhe qan tani ", Pyeti vajza.
- "Sepse une kam ardhur per analiza urine!!!"


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

101Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:12

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ne njė udhetim me aeroplan njė shqiptar donte te shkonte ne banjen e avionit por e gjente gjithmone te zene WC e burrave.
Stjuardesa qė e pa ngulmin e tij, i afrohet dhe i thote :
Zoteri mund te perdorni WC e femrave por ju lutem mos shtypni asnjė nga butonat qė ndodhen ne mur.

Shkon ne WC, mbaron punen e vet dhe po shikonte me kureshtje butonat.
Ti shtyp mos ti shtyp,ti shtyp mos ti shtyp.... Epo c'te behet do ti shtyp njėherė thote me vete.

Lexon me kujdes butonat ku shkruhej WW, WA, PP, dhe njė buton i kuq ATR.

Shtyp butonin WW dhe uje i ngrohte , me anglishten qė dinte u dha drejtim WARM WATER (uje i ngrohte) .

Ore qeka mirė keshtu thote me vete dhe shtyp butonin WA, menjehere pushoi uji i ngrohte dhe filloi te dilte me presion ajer i ngrohte qė po i thante te ndenjurat.Ahaaa WARM AIR (ajer i ngrohte).

Aq e madhe ishte kenaqesia saqe nuk duroi po shtypi butonin PP menjehere dolen disa re Pudre me ere te kendshme.

Shtypi me pas butonin ATR dhe nuk mori vesh me se ēfarė ndodhi, kur i erdhen ndjenjat ishte ne njė dhome spitali.
I tmerruar pyti infermieren e dhomes, ku jam ? ēfarė ka ndodhur?

Zoteri keni shtypur ne WC e avionit butonin ATR -Automated Tampon Remover (Heqes automatik tamponi) dhe ......
Ate qe ju eshte hequr e kini poshte jastekut.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

102Normal Re: Barcoleta te Llojllojshme prej Sun Jan 13 2008, 11:12

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju flm per mirkuptimin


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi