Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Dergo SMS-Falas!

Dergo SMS-Falas!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

2Normal Re: Dergo SMS-Falas! prej Sun Mar 25 2007, 13:50

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Dergo SMS FALAS ne te gjithe boten. [size=9]Eshte nje program shume i thjeshte dhe nuk duhen me shume se 2 minuta per ta shkarkuar.

Linku: rapidshare.com free_sms.zip


Kur te hapni kartelen do te gjeni 2 file; nje sms.widget dhe nje tjeter qe duhet instaluar.

Instaloni programin (file e 2) dhe me pas do te shikoni disa ikona te Yahoo ne destop (me right click mund edhe ti mbyllni, edhe pse sipas meje jane te nevojshme)


Pastaj hapeni file sms.widget me programin e posa instaluar.


ndryshoni pastaj te dhenat duke dhene nje email fallca dhe duke e bere International te ana e djathte.

Duket pak e komplikuar por ne te vertete eshte shume e thjeshte.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Dergo SMS-Falas! prej Wed Mar 28 2007, 22:57

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
SMS Falas-Free SMS


Ketu mund te shkruani ose te merrni info per adresa websitesh qe mundesojne dergimin e sms nga interneti ne celularet tuaj,,,

Nje adrese eshte www.clickatell.com


shkarko setup me poshte


Send Bulk Text Messages from your PC Desktop!

Messenger-Pro is the ultimate SMS software tool for global text messaging direct from your computer. It's the easiest way to send your personal text messages to your friends, family, clients and colleagues globally!


Messenger-PRO 3

And receive 5 Free SMS credits.
Try out our new interactive demo.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi