Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare

Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare prej Sun Mar 25 2007, 13:58

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Per te downloadur nje film nga rapidshare.de duhet te veproni keshtu.
1-Klikoni te linku i rapidshare.de si psh.
Kodi:
http://rapidshare.de/files/10138786/...part1.rar.html


2-
Klikoni te fjala: FREE , duke qene se askush prej nesh do te bej ndonje pagese atje.


Kliko kėtu pėr tė parė imazhin e plotė

Me pas ju dalin psh te dhenat e tipit:

" You have requested the file A.A.Pro.rar (123421 Bytes).
This file has been downloaded 232 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

=> Download-Ticket reserved. Please wait 14 seconds.


Kliko kėtu pėr tė parė imazhin e plotė


3-
Ju duhet te prisni deri sa Download-ticket te tregoj kohen: "0 Sekonda"

4-
Jepni kodin e shfaqur ne kutine qe ndodhet prane

Kliko kėtu pėr tė parė imazhin e plotė

dhe shtypni: DOWNLOADEdituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Nov 27 2007, 13:37, edituar 3 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare prej Sat Mar 31 2007, 13:55

HackerI


Antar/e
Antar/e
Kete E Dine Te Gjith Mer Tin Por Per Nje acc Te Rapid.. Si I Behet Se Ka dite Qe Spo Gjejme Dote Me Po Ke Gjet Nonji Na e Posto Se Nuk Ja Ndrroim Pass

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare prej Sun Apr 01 2007, 13:58

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
HackerI shkruajti:Kete E Dine Te Gjith Mer Tin Por Per Nje acc Te Rapid.. Si I Behet Se Ka dite Qe Spo Gjejme Dote Me Po Ke Gjet Nonji Na e Posto Se Nuk Ja Ndrroim Pass


Me vjen mire qe dini ju HackerI por une mendoj qe ka edhe shume te tjere qe nuk dijn se si te shkarkojn nga RAPID....dhe per ata e kam postuar!
Do te shof per acc nese gjej ju lajmroj skam per momentin as une!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

4Normal Re: Si Tė Shkarkoni nga Rapidshare prej Tue Apr 03 2007, 11:15

HackerI


Antar/e
Antar/e
He Mer Shifi Nje Here Ato se Une Gjenerova Nja 2000 Cope Por Asnjera Sme Qelloi Nga Ato Qe Provova Sad
po na gjete ndonje acc ke per te pa car kam per te fut ne kete forum do ta bej me te kerkuarin e me te hapurin nga c'ka forum shqip ...

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi