Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Ēmimet e Windows Vista pikojnė nė Internet

Ēmimet e Windows Vista pikojnė nė Internet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ēmimet e Windows Vista pikojnė nė Internet prej Tue Jan 16 2007, 14:48

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ēmimet e Windows Visa kanė pikuar rastėsisht nė sitin Kanadez tė Microsoft kėtė javė. Sipas Neowin.net, Windows Vista Ultimate ishte vlerėsuar pėr $499 Kanadez, $450 USD dhe £237 Britaneze, ndėrsa Windows Vista Home Premium do tė jetė $299 Kanadez apo £142 Britaneze.

Freskimi nė Vista Ultimate do tė kushton $299 ndėrsa nė Home Premium $199.

Microsoft pranoi se ēmimet kanė pikuar rastėsisht dhe deklaroi se ēmimet finale do tė lėshohen pak pasi qė lirohet Release Candidate 1 pėr Windows Vista, pra rreth fundit tė Shtatorit.

Windows Vista Ultimate dhe Home Premium do tė pėrmbajnė gjitha aftėsitė multimedia tė Windows XP Media Center Edition si dhe interface-in 3D tė quajtur Aero. Vista Ultimate do tė ketė aftėsi mė tė shumta pėr sigurim.Burimi i lajmit:
http://www.techworld.com/opsys/news/index

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi