Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Si Mundem Te Shkarkojm RAM Failat!

Si Mundem Te Shkarkojm RAM Failat!

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Si Mundem Te Shkarkojm RAM Failat! prej Thu Apr 05 2007, 13:14

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Si mundemi qe ti downloadojme RAM failat (muziken apo Video) prej faqeve muzikore. Keto faqe vetem na mundesojn ndegjimin por jo edhe downloadimin...

A ka naj mundesi...??

Egziston mundesia ka pra programe!
_______________________________________________________________

total recorder programi ta mundeson kete

Total Recorder Developer Edition v3.3
Total Recorder Pro v4.0
Total Recorder Professional Edition v4.0 crack by RP
Total Recorder SE v3.4
Total Recorder Standard Edition v3.3
Total Recorder Standard Edition v3.3
Total Recorder Standard v3.4.0.1
Total Recorder v2.0
Total Recorder v2.1
Total Recorder v2.1
Total Recorder v2.1 - v3.x
Total Recorder v2.2
Total Recorder v2.2
Total Recorder v2.2 FINAL
Total Recorder v3.0
Total Recorder v3.0 Final
Total Recorder v3.0.1
Total Recorder v3.01
Total Recorder v3.2
Total Recorder v3.2.0.1
Total Recorder v3.3
Total Recorder v3.3 SE
Total Recorder v3.4
Total Recorder v3.4 Standard Edition
Total Recorder v4.0 Standard Edition
TotalRecorder v2.20
TotalRecorder v3.2
TotalRecorder v3.3 Standard
Shkarko Trial Version:
External Mirror 1


External Mirror 2

Numrat serial te ketyre verzioneve te ndryshme te ketij programi i merr nga:
http://cracks.thebugs.ws/pages/P/1.shtml
________________________________________________________

Pra ka mundesi te shkarkosh muzikėn RAM.Eshte shume leht se pari por normal qe duhet e keni njohuri pak per keto gjera!,duhet ta kesh nje Firewall (program qe te mbron hyrjen dhe daljen ne internet)psh.ZoneAlarm Pro .Kur klikon mbi kėngen ZoneAlarm Pro kerkon se a don ti japesh leje Real Playerit te lidhet ne internet,ne kete rast i thua jo dhe ketu
Real Playeri te jap lidhjen(links)e kenges ,atehere bėje kopjo
dhe shko me nje program te shkarkimit si psh:FlashGet dhe jepja adresen(links) e kenges dhe fillon shkarkimi.
Kurse pastaj nese do qe kenga ne format RM ta kalosh ne MP3 te duhet programi qe ben konvertimin psh:Streambox Ripper versioni 2.007(versionet e reja nuk funksionojne) ose me programin qe quhet Wisecroft.


_____________________________________________________________
Po ashte edhe nji Software shume I mire dhe mundesh me download falas ne www.cowon.com ky software
ti jep shume mundesira te punosh me Mp3-wav file Ram format files dhe video files.Ky software punon direc me sound card
dhe ben incizimin nga line out-in etj.Ky software quhet JET AUDIO.
Have funCOWON MediaCenter - JetAudio


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi