Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Ndryshim Emri Tė Internet Explore!

Ndryshim Emri Tė Internet Explore!

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ndryshim Emri Tė Internet Explore! prej Thu Jan 18 2007, 16:17

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Kodi:

Internet Explorer.

_ Kliko Start : Run : Shenon gpedit.msc
_ Kliko User Configuration : Windows Setting : Internet Explorer Maintenance : Browser User Interface
_ Kliko Dy Here mbi Browser Title
_ Kliko Customize Title Bars
_ Dhe Shenon ne Kuote Sipas Deshires Tuaj ndonje Emer

_ Klikon Ok dhe u Krye!

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Ndryshim Emri Tė Internet Explore! prej Sun Feb 25 2007, 15:15

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ndrro Konfiguracionin Nė PC- Tuaj!

Shkoni keshtu

Shkon Start
Run e shkrun
"Regedit"
HKEY_LOCAL_MACHINE
HARDWARE
DESCRIPTION
SYSTEM
CentralProcessor
ProcessorNameString


Klikon dhe Ndrron Aty Nese Ke Deshire!

Ky Eshte Vetem Nje Term Se Si Duket PC- Kur Hyn me Shiku se Ēfar


Pentiumi R Eshte Pc-Juaj P.sh

System
Microsoft Widnows XP
Profesional
Version 2003

Registered to:
Admin
587452-7258-100012-78961

Computer:
Intel(R)
Pentium(R) 6 CPU 3.80GHz
3.80GHz
1024 MB of RAM


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi