Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Lėshohet Google Apps Premier Edition

Lėshohet Google Apps Premier Edition

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Lėshohet Google Apps Premier Edition prej Thu Apr 26 2007, 05:17

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Kėtė javė, shėrbimi i Google, Google Apps Premier Edition, e cila pėrmban edhe Google Docs dhe Spreadsheets, Gmail, Google Calendar, Google Dalk dhe Start Page, ėshtė lėshuar pėr pėrdorim. Kjo pėrmban pėrkrahje pėr pajisjet BlackBerry pėrmes Gmail pėr telefoni mobile.

Pėrveē shėrbimeve, pėrdoruesve iu ofrohet edhe 10 GB hapėsire, si dhe prani tė shėrbimit pėr 99.9% tė kohės, si dhe aftėsia ti ndalin apo lejojnė reklamat.

Pėrparėsia e kėtij aplikacioni ėshtė se pėrkrahja ofrohet direkt nga Google dhe ėshtė nė dispozicion tėrė ditėn, ēdo ditė nė javė.

Shpenzimet do tė jenė $50 nė vit pėr konto tė pėrdoruesit, ndėrsa Google Apps Education Edition do tė jetė falas pėr organizata.

Duhet cekur se ēmimi ėshtė mė i ulėt sesa marrėveshjet e zakonshme pėr shėrbime tė ngjajshme tė bazuara nė MS Exchange dhe BlackBerry.

Kompanitė tė cilat e kanė adaptuar deri tani kėtė shėrbim tė Google janė Procter & Gambel Global Business Services si dhe General Electric


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi