Portali aLbdigital.net
Prshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pr tju Kujtuar se ju mund t Identifikoheni q t merrni pjese n

diskutimet dhe Temat e shumta t Forumit tone.

...N qofte se ende nuk keni nj Llogari personale n Forum, mund ta hapni nje t tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi shte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net »  Teknologjia Dhe Interneti  » Informatik & Internet » Kode T Shkronjave

Kode T Shkronjave

Posto tem t re  Prgjigju tems

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Kode T Shkronjave prej Sat May 05 2007, 07:49

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Alt-0128
Alt-0129 ?
Alt-0130
Alt-0131

Alt-0132
Alt-0133
Alt-0134 ?
Alt-0135

Alt-0136
Alt-0137
Alt-0138 U
Alt-0139

Alt-0140
Alt-0141 ?
Alt-0142 ?
Alt-0143 ?

Alt-0144 ?
Alt-0145
Alt-0146
Alt-0147 "

Alt-0148 "
Alt-0149
Alt-0150
Alt-0151

Alt-0152
Alt-0153
Alt-0154
Alt-0155

Alt-0156
Alt-0157 ?
Alt-0158 ?
Alt-0159

Alt-0160
Alt-0161
Alt-0162
Alt-0163

Alt-0164
Alt-0165
Alt-0166
Alt-0167

Alt-0168
Alt-0169
Alt-0170
Alt-0171

Alt-0172
Alt-0173
Alt-0174
Alt-0175

Alt-0176
Alt-0177
Alt-0178
Alt-0179

Alt-0180
Alt-0181
Alt-0182
Alt-0183

Alt-0184
Alt-0185
Alt-0186
Alt-0187

Alt-0188
Alt-0189
Alt-0190
Alt-0191

Alt-0192
Alt-0193
Alt-0194
Alt-0195

Alt-0196
Alt-0197
Alt-0198
Alt-0199

Alt-0200
Alt-0201
Alt-0202
Alt-0203

Alt-0204
Alt-0205
Alt-0206
Alt-0207

Alt-0208 G
Alt-0209
Alt-0210
Alt-0211

Alt-0212
Alt-0213
Alt-0214
Alt-0215

Alt-0216
Alt-0217
Alt-0218
Alt-0219

Alt-0220
Alt-0221 I
Alt-0222 S
Alt-0223

Alt-0224
Alt-0225
Alt-0226
Alt-0227

Alt-0228
Alt-0229
Alt-0230
Alt-0231

Alt-0232
Alt-0233
Alt-0234
Alt-0235

Alt-0236
Alt-0237
Alt-0238
Alt-0239

Alt-0240
Alt-0241
Alt-0242
Alt-0243

Alt-0244
Alt-0245
Alt-0246
Alt-0247

Alt-0248
Alt-0249
Alt-0250
Alt-0251

Alt-0252
Alt-0253 i
Alt-0254 s
Alt-0255
Prgjigju duke Cituar


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e antarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Kode T Shkronjave prej Sat May 05 2007, 07:49

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
ALT + 154 =
ALT + 155 =
ALT + 156 =
ALT + 157 =

ALT + 158 =
ALT + 159 =
ALT + 160 =
ALT + 161 =

ALT + 162 =
ALT + 163 =
ALT + 164 =
ALT + 165 =

ALT + 166 =
ALT + 167 =
ALT + 168 =
ALT + 169 =

ALT + 170 =
ALT + 171 =
ALT + 172 =
ALT + 173 =

ALT + 174 =
ALT + 175 =
ALT + 176 = _
ALT + 177 = _

ALT + 178 = _
ALT + 179 =
ALT + 180 =
ALT + 181 =

ALT + 182 =
ALT + 183 =
ALT + 184 =
ALT + 185 =
ALT + 186 =
ALT + 187 = +
ALT + 188 = +
ALT + 189 =

ALT + 190 =
ALT + 191 = +
ALT + 192 = +
ALT + 193 = -

ALT + 194 = -
ALT + 195 = +
ALT + 196 = -
ALT + 197 = +

ALT + 198 =
ALT + 199 =
ALT + 200 = +
ALT + 201 = +

ALT + 202 = -
ALT + 203 = -
ALT + 204 =
ALT + 205 = -

ALT + 206 = +
ALT + 207 =
ALT + 208 =
ALT + 209 =

ALT + 210 =
ALT + 211 =
ALT + 212 =
ALT + 213 = i

ALT + 214 =
ALT + 215 =
ALT + 216 =
ALT + 217 = +


ALT + 218 = +
ALT + 219 = _
ALT + 220 = _
ALT + 221 =

ALT + 222 =
ALT + 223 = _
ALT + 224 =
ALT + 225 =

ALT + 226 =
ALT + 227 =
ALT + 228 =
ALT + 229 =

ALT + 230 =
ALT + 231 =
ALT + 232 =
ALT + 233 =

ALT + 234 =
ALT + 235 =
ALT + 236 =
ALT + 237 =

ALT + 238 =
ALT + 239 =
ALT + 240 = -
ALT + 241 =

ALT + 242 = _
ALT + 243 =
ALT + 244 =
ALT + 245 =

ALT + 246 =
ALT + 247 =
ALT + 248 =
ALT + 249 =
ALT + 250 =
ALT + 251 =
ALT + 252 =
ALT + 253 =

ALT + 254 = _
ALT + 255 = spazio
ALT + 265 = tab
ALT + 266 = invio

ALT + 269 = invio
ALT + 271 =
ALT + 276 =
ALT + 277 =

ALT + 282 = annulla
ALT + 288 = spazio
ALT + 289 = !
ALT + 290 = "

ALT + 291 = #
ALT + 292 = $
ALT + 293 = %
ALT + 294 = &

ALT + 295 = '
ALT + 296 = (
ALT + 297 = )
ALT + 298 = *

ALT + 299 = +
ALT + 300 = ,
ALT + 301 = -
ALT + 302 = .

ALT + 303 = /
ALT + 304 = 0
ALT + 305 = 1
ALT + 306 = 2

ALT + 307 = 3
ALT + 308 = 4
ALT + 309 = 5
ALT + 310 = 6

ALT + 311 = 7
ALT + 312 = 8
ALT + 313 = 9
ALT + 314 = :

ALT + 315 = ;
ALT + 316 = <
ALT + 317 = =
ALT + 318 = >


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e antarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Kode T Shkronjave prej Sat May 05 2007, 07:50

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
ALT + 033 = !
ALT + 034 = "
ALT + 035 = #
ALT + 036 = $

ALT + 037 = %
ALT + 038 = &
ALT + 039 = '
ALT + 040 = (

ALT + 041 = )
ALT + 042 = *
ALT + 043 = +
ALT + 044 = ,

ALT + 045 = -
ALT + 046 = .
ALT + 047 = /
ALT + 048 = 0

ALT + 049 = 1
ALT + 050 = 2
ALT + 051 = 3
ALT + 052 = 4

ALT + 053 = 5
ALT + 054 = 6
ALT + 055 = 7
ALT + 056 = 8
ALT + 089 = Y
ALT + 090 = Z
ALT + 091 = [
ALT + 092 = \

ALT + 093 = ]
ALT + 094 = ^
ALT + 095 = _
ALT + 096 = `

ALT + 097 = a
ALT + 098 = b
ALT + 099 = c
ALT + 100 = d

ALT + 101 = e
ALT + 102 = f
ALT + 103 = g
ALT + 104 = h

ALT + 105 = i
ALT + 106 = j
ALT + 107 = k
ALT + 108 = l

ALT + 109 = m
ALT + 110 = n
ALT + 111 = o
ALT + 112 = p

ALT + 113 = q
ALT + 114 = r
ALT + 115 = s
ALT + 116 = t

ALT + 117 = u
ALT + 118 = v
ALT + 119 = w
ALT + 120 = x
ALT + 121 = y
ALT + 122 = z
ALT + 123 = {
ALT + 124 = |

ALT + 125 = }
ALT + 126 = ~
ALT + 128 =
ALT + 129 =

ALT + 130 =
ALT + 131 =
ALT + 132 =
ALT + 133 =

ALT + 134 =
ALT + 135 =
ALT + 136 =
ALT + 137 =

ALT + 138 =
ALT + 139 =
ALT + 140 =
ALT + 141 =

ALT + 142 =
ALT + 143 =
ALT + 144 =
ALT + 145 =

ALT + 146 =
ALT + 147 =
ALT + 148 =
ALT + 149 =

ALT + 150 =
ALT + 151 =
ALT + 152 =
ALT + 153 =


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e antarit http://www.albdigital.net.ms

Sponsored content


Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto tem t re  Prgjigju tems

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi