Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Programet me te mira ne internet falas

Programet me te mira ne internet falas

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Programet me te mira ne internet falas prej Sat May 05 2007, 08:06

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Programet me te mira ne internet falas


Shfletuesit (Browser) Me te Mire


[1] http://www.mozilla.org/products/firefox/ (5.0 MB)
[2] http://www.techsupportalert.com/firefox.htm
[3] http://www.opera.com/ (3.6 MB)
[4] http://www.maxthon.com/en/index.htm (2.0 MB)
[5] http://maxhthon.cafedeux.com/faq/
[6] http://www.avantbrowser.com/ (1.4 MB)
[7] http://kmeleon.sourceforge.net/ (6.0 MB)

Antiviruset Me te Mire falas

[1]http://www.free.grisoft.com/freeweb.php/doc/2/ (16.0 MB )
[3]http://www.free-av.com (8.7 MB)
[4]http://www.bitdefender.com/PRODUCT-14-en--BitDefender-8-Free-Edition.html (13.2 MB)
[5]http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilylD=435bce7-da2b-4a6a-afa4-f7f144e605a0d (6.4 MB)
[6]http://www.lavasoftusa.com/software/adaware/ (2.7 MB)
[7]http://www.safer-networking.org/en/index.html (4.8 MB)


Sherbimet Me te mira Per Lundrim Ne Internet Si Anonim

http://anon.inf.tu-dresden.de/index_en.html
http://tor.eff.org

Programet Me te mira per Shiqim te Fotografive Digjitale

[1]http://www.irfanview.com/ (874 KB)
[2]http://perso.wanadoo.fr/pierre.g/xnview/endownloadwin32.html (3.4 MB)
[3]http://www.faststone.org (3.0 MB)

Programet Me te Mira Per Editimin Apo Ndryshim te Fotografive Digjitale

[1]http://www.gimp.org/windows/ (7.07 MB)
[2]http://www.gimpshop.net/ (7.04 MB)
[3]http://www.eecs.wsu.edu/paint.net/ (1.1 MB)
[4]http://www.freeserisoftware.com/software/PhotoPlus/default.asp (19.4MB)


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Programet me te mira ne internet falas prej Thu Jan 17 2008, 03:31

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
thnx Tini shume Smile


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi