Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Pershendetje

Pershendetje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pershendetje prej Mon May 14 2007, 06:30

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje per te gjith forumista
Emri:Vullnet
Mbiemri:Beari
vendodhja:tetove
Besoj se do kalojm shume mire Wink

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Pershendetje prej Mon May 14 2007, 06:36

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Te Pershendesim edhe Ne Ty Dhe Mire Se Vjen gen|us Stafi Albdigital Te Dėshiron Ēaste Sa Mė Tė Kėndshme


Smile


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Pershendetje prej Mon May 14 2007, 06:41

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje Tini Edhe une mendoj se shume mire do kalojm #albdigital Staff

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Pershendetje prej Mon May 14 2007, 09:55

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Pershendetje Mire se Vjen gen|us Kalo sa me mire


Smile


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Pershendetje prej Sun May 20 2007, 05:33

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mire Se Erdhe Ne Mesin Tone

Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: Pershendetje prej Sun May 27 2007, 02:33

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje Mire se Vjen gen|us

.

Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: Pershendetje prej Wed Jun 13 2007, 03:26

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mire se ju gjeta

Very Happy

Shiko profilin e anėtarit

8Normal Re: Pershendetje prej Sun Nov 04 2007, 06:33

Ma-Origa

avatar
Vizitor
mir se erdhe gen|us

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi