Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Cfar kenge po degjoni ne keto momente ?

Cfar kenge po degjoni ne keto momente ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cfar kenge po degjoni ne keto momente ? prej Mon May 14 2007, 06:33

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Une ne kėto momente po degjoj kengen toli-g

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Cfar kenge po degjoni ne keto momente ? prej Sun May 20 2007, 05:53

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Tema eshte hapur ne vend te gabuar
!!!
Ju lutem levizeni tek Muzika
ju flm

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Cfar kenge po degjoni ne keto momente ? prej Fri Aug 17 2007, 09:43

[^DANZEL^]

avatar
Moderator/e
Moderator/e
un tani po degjoj

one to one - in the morning light

Shiko profilin e anėtarit Http://WwW.alb-team.net

4Normal Re: Cfar kenge po degjoni ne keto momente ? prej Sat Nov 03 2007, 06:41

Ma-Origa

avatar
Vizitor
un po ndegjoj smack that nga akon dhe eminem!

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi