Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Më Pran Njëri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Në Forum » Hi All

Hi All

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Hi All prej Sun May 20 2007, 05:44

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Emri: Valbon
Mbiemri: Beari
Vendlindja: ( Fshati PoRoJ )
Vendbanimi: ( TETOVË )
Gjinia: M ( Mashkull )
Pesha: 60 kg
Gjatesia: 171 Cm
Horoskopi: Ujor
Profesioni: CrAcKeR-DJ etj...!
Sporti: Futboll
Shpresoj se do ja kalojme mire ne mesin e ketije forumi

Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Hi All prej Tue May 22 2007, 06:26

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mire se erdhe Dj_PiRoMaN Kalfsh mire Very Happy

Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Hi All prej Sat May 26 2007, 07:48

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
gen|us shkruajti:Mire se erdhe Dj_PiRoMaN Kalfsh mire Very Happy
mire se te gjeta
flm per mikpritjen

Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: Hi All prej Sun May 27 2007, 02:33

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje Dhe Mire se Vjen Dj PiRoMaN
Smile

Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Hi All prej Fri Jun 01 2007, 09:00

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
SuziGirL shkruajti:Pershendetje Dhe Mire se Vjen Dj PiRoMaNPershedetje dhe mire se te gjeta flm

Shiko profilin e anëtarit

6Normal Re: Hi All prej Sun Nov 04 2007, 06:36

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Mir Se Erdhe Dj_PiRoMaN

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi