Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti?

Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti?

Cila Kėngetare Ju Pelqen?

26% 26% [ 5 ]
11% 11% [ 2 ]
16% 16% [ 3 ]
11% 11% [ 2 ]
11% 11% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
16% 16% [ 3 ]
11% 11% [ 2 ]
Totali i votave : 19

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Sun May 27 2007, 02:21

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Votoni Kėngetaret.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Fri Aug 17 2007, 09:46

[^DANZEL^]

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Hey mua me pelqen Nora Istrefi Very Happy Nice

Shiko profilin e anėtarit Http://WwW.alb-team.net

3Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Tue Sep 11 2007, 02:16

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
lool,nuk paske vene ne liste divat e kenges shqipe,por vetem ato te muzikes se bastarduar...Smile))nga ato me lart do te zgjidhja Elvana Gjata

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Tue Sep 11 2007, 02:17

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
po,ku jan re kengetart?.....Wink))
apo,per ju cunat vetem kengetare ekzistojne,,,RazzEdituar pėr herė tė fundit nga LuNa nė Tue Apr 01 2008, 01:24, edituar 2 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Fri Sep 28 2007, 10:04

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
Te them te drejten Me pelqen Shum Nora Istrefi Se kemi Te Njejtin Mbiemer aman ajo Kosova Un maqedonia Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.com

6Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Sat Nov 03 2007, 06:50

Ma-Origa

avatar
Vizitor
mua genta,elvana,leonora etj.

7Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Mon Nov 05 2007, 08:56

Ma-Origa

avatar
Vizitor
per ju cuna egzistojne vetem kengetare??? jo ^LoVe^ s'egzistojn sepse aty ishte lista te cilen e beri Tini aty ishte lista vetem e femnave.

8Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Thu Jan 03 2008, 06:25

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Shum kengetare te mrie jane ata qe vuri Tini ne liste


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

9Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Sun Mar 30 2008, 22:44

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Miredita.!
Vota ime eshte per Elvana Gjaten, me pas vijne dhe Adelina me Eleonoren.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

10Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Tue Apr 01 2008, 01:25

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kejsi,dhe shijen ne muzike e paskemi te njejte Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

11Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Tue Jun 17 2008, 03:38

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Eliza Hoxha

Shiko profilin e anėtarit

12Normal Re: Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti? prej Sun Jul 13 2008, 11:05

Adelina o mbretresha shqiptare,kshtu mendoj une Wink ,kam dhe per elizen shume simpati Smile

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi