Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » Votoni Pėr Statusin Ardhshem Te Kosoves

Votoni Pėr Statusin Ardhshem Te Kosoves

Statusi I Kosovės Do Tė Jetė!?

57% 57% [ 4 ]
43% 43% [ 3 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Votoni Pėr Statusin Ardhshem Te Kosoves prej Sun May 27 2007, 02:26

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Votoni Pėr Statusin e Ardhshem Tė Kosovės
Jepni Mendimin Tuaj, Pėr Tė Ardhmen e Vendit Tonė!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Votoni Pėr Statusin Ardhshem Te Kosoves prej Fri Aug 17 2007, 09:44

[^DANZEL^]

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pavarsi e plote menoj Very Happy

Shiko profilin e anėtarit Http://WwW.alb-team.net

3Normal Re: Votoni Pėr Statusin Ardhshem Te Kosoves prej Sun Nov 04 2007, 01:22

Ma-Origa

avatar
Vizitor
edhe une si danzel pavarsi e plote!

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi